Beograd-Smederevo

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

User avatar
nisuholon
Posts: 18
Joined: 28 Dec 2008, 14:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Re: Beograd-Smederevo

Post by nisuholon »

Neki lik u okolini Beograda pravi neke Hi-Tech kuce od nekog specijalnog cementa. Kazu da su odlicne jer cuvaju energiju i odlicne su za pravljenje. Eto predloga. Solarni paneli mogu da se naprave cak i u garazi po modelu uradi sam, a i voda moze da se preciscava veoma lako. Ja bih da sam na tvom mestu pobegao iz grada pre dok sam normalan nego kad poludim. Kad poludis nije ti bitno ima li neta i ciste posteljine. Onda spavas na drvetu, a bilo je i takvih primera. :D
marin
Posts: 34
Joined: 14 Oct 2005, 09:21
Location: Knjaževac

Re: Beograd-Smederevo

Post by marin »

Ima li negde neki plan za takvu Hi-Tec kuću, da malo maštamo pre spavanja, u očekivanju sedmice na LOTO-u.
User avatar
nisuholon
Posts: 18
Joined: 28 Dec 2008, 14:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Re: Beograd-Smederevo

Post by nisuholon »

Kad nadjem istog trenutka saljem link ili adresu ili cak i telefon. To sam procitao u nekim novinama pre koji mesec. Kako matori kaziva biti ce jeftino i pristupacno. Ima ceo svet da se skuci. Naravno nece biti vise ni siromastva i svi ce voziti bicikle. :D :) :o :shock: :lol: :P :idea: :roll: :wink:
User avatar
nisuholon
Posts: 18
Joined: 28 Dec 2008, 14:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Re: Beograd-Smederevo

Post by nisuholon »

marin wrote:Ima li negde neki plan za takvu Hi-Tec kuću, da malo maštamo pre spavanja, u očekivanju sedmice na LOTO-u.
covek koji je izmislio i krenuo u proizvodnju takvih kuca se zove Ing. Milinkovic, a taj cement je ferocement.

Proslu subotu smo Kunalagon i ja iskoristili da pedlamo do Smedereva pa smo isli smederevskim putem do tamo, a vratili smo se preko Kovina i Panceva. Do Smedereva ima dosta saobracaja, a do Kovina slabo dok od Kovina do Panceva skoro da i nema automobila. Na blip.tv imate kratak filmic. Samo ukucate kunalagon u pretrazivacu. Sledece subote idemo do Novog Sada pa ako neko zeli sa nama nek se javi. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Post Reply