Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by arxmilan »

MIroslave delim problem sa tobom sto se tice guma imam totalno celave gume a i imam neki trip u glavi da se ne usudjujem da ostavljam auto na nepoznatom..tim stvarima sam bas preopterecen..
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by sel_emil »

Što se mene tiče polazak bi odgovarao posle 17.00 iz NS, za sada nas ima petoro kod mene u kolima i Barda koji trenutno nema putnika koliko sam skontao. Bilo bi dobro da se Barda i Bg ekipa bez prevoza čuju i sinhronizuju oko transporta kako bi uštedeli putne troškove. Ali to se morate sami angažovati, glupo bi bilo Barda ide prazan.
Moj plan je da dodjemo do krsta izmedju 21.00 i 22.00 i da se lepo naspavamo, a bilo bi lepo kad bi i BG ekipa došla u petak pa da krenemo vožnju onako opušteno u subotu ujutru.
Emil
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by sel_emil »

MIroslave delim problem sa tobom sto se tice guma imam totalno celave gume a i imam neki trip u glavi da se ne usudjujem da ostavljam auto na nepoznatom..tim stvarima sam bas preopterecen

Veća je verovatnoća da ti auto obiju ispred jebenog maksija nego tamo!! :shock:
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by bluealek »

Da, tamo auto mogu da ti obiju samo srndaći ili neko divlje prase :lol: . Ja sam džip nekoliko puta omaškom ostavio otključan u šumi, i nikad mi ništa iz njega nije nestalo.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by barda »

Mene je kontaktirao Saler i ja ga kupim u Beogradu.

Imam još jedno mesto za celog bajkera, i jednog vozača (ali bez bicikla :D )
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by barda »

Evo upravo, dok sam kucao poruku, prijavio se i Bachaman sa celim biciklom,

tako da je ostalo samo jedno mesto za biciklistu!
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by bluealek »

Hajde da u sitne sate pokušam da napravim presek učesnika, da vidim jesmo li svi smešteni u odgovarajući prevoz.

Kod Emila je novosadista komada 5, jel tako?
Barda kreće sam iz Novog Sada, ali su mu se kao stoperi iz Beograda prijavili Miroslav i Saler, dakle on je popunjen, barem što se kapaciteta nosača za bajseve tiče.
Ja preostaje da upakujem Shebeza, Boška i Milana.
Kuša dolazi iz Kraljeva, na žalost sam, bez Ace.

Otvoreno pitanje ostaju ljudi koji su mi se prijavili za prošlu nedelju, ali nisu potvrdili da su zainteresovani i za ovu nedelju. Pre svega Dušan Žugić iz Krupnja (za njega bi nam, pretpostavljam, trebao neki prevoz iz Beograda, ili možda da ode do Kraljeva pa se priključi Kuši), i dvojac iz Skoplja, Pece Taleski i Danijel Jakovljević (u svakom slučaju, i oni bi došli samostalno, ali verujem da bi im trebala pomoć da pronađu put do Vinatovače).

Imamo još dvojicu mogućih učesnika: Dragoljuba, mog starog saborca iz mnogih bajersko-pešačko-džiperskih kombinacija, kao i Željka iz Zrenjanina, koji do poslednjeg trenutka neće znati da li može da nam se pridruži, ali ako bude mogao, odgovara mu samo polazak u subotu u cik zore (dakle, ukoliko bi on rešio da krene, a bude još onih koji "vise" za prevoz iz Beograda, mogao bi da ih pokupi).

Sve u svemu, onih koji su u ovom trenutku SIGURNI je, ako dobro brojim, 13 (ubrojao sam i sebe). Dakle to je brojka koju ću ujutro da javim u Zlot. Postoji mogućnost da smo prekobrojni za kapacitete naših domaćina (rečeno mi je da kreveta ima desetak), u kom slučaju bismo mogli jedan deo ekipe da smestimo u planinarskom domu u Beljevini, nekoliko kilometara pre Zlota. U svakom slučaju, obavestiću blagovremeno o dogovoru koji sam uspeo da postignem. Imam još jednu kuću u kojoj ljudi izdaju sobe koja je na pola puta između Zlota i Beljevine (u blizini sada zatvorenog motela kod Lazareve pećine), gde mislim da bi bilo mesta za četvoricu, tako da možda sa njima možemo da se pokrpimo i bez planinarskog doma. U svakom slučaju, ono što je sigurno jeste da ćemo za sve imati obezbeđen normalan krevet sa posteljinom za prenoćište druge noći, tako da ne morate da teglite vreće ili šatore sa sobom (kamp oprema ostaje u kolima na Vinatovači).
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by Nikola »

Jel postoji mogućnost da obiđemo Lazarevu pećinu ?
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by bluealek »

Ključ od pećine se već duže vreme nalazi kod ljudi iz Turističke organizacije Bora, a oni nisu toliko agilni u animiranju turista kao Majdanpečani. Morali bi da pozovemo nekoga iz Bora da dođe da je otvori, a nisam siguran da bi bilo dobre volje za to. Mogu da pokušam, ali ne mogu ništa da obećam. Daleko je lepše bilo ranije, dok je motel radio, kada je ključ bio kod zaposlenih u motelu i kada je moglo da se uđe u pećinu praktično u svako doba.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by barda »

Nikola bi samo da pećinari :lol:

Svideli mu se oni slepi miševi :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by Nikola »

E vala jes :D .
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by sel_emil »

Hoćete da cimnem neke ljude iz Bora da se angažuju oko pećine, možemo probati.
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by Nikola »

Cimaj :D
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by bluealek »

Za Kušu, Boleta i ostale fribajkere sa GPS-ovima, okačio sam revidirane trekove (sa polazištem i ishodištem na Vinatovači) sa nešto waypointa. Gurnite u GPS-ove obavezno, jer je tako manja šansa da neko usput zaluta!

http://www.freebiking.org/Najave/Ture/kucaj_2009.zip
User avatar
ktm
Freebiker
Posts: 45
Joined: 19 Feb 2007, 22:57
Location: N 45 22,015' E 20 24,053' Zrenjanin

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by ktm »

Postoje izgledne sanse da dodjem u subotu ujutru.
Ima li zainteresovanih za dvodnevnu varijantu ?
Dva slobodna mesta iz ZR ili BG.
Željko
Locked