Ciscenje foruma

Vaša pitanja i predlozi u vezi ovog foruma i Freebiking sajta, kao i administratorska obaveštenja.

Moderator: Moderatori

Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Ja bih pre rekao da ti imas neki kompleks.

Jednostavno - latinske poslovice sam naucio jer sam ga ucio u gimnaziji kao i svi ostali u mom odeljenju. A odredjene poslovice su mi se jako svidele i svrstavam ih u omiljene.

Zasto bi ucio.... a zasto ucis pola stvari u zivotu?

Ima i za to pricica... zaboravih ko je u glavnoj ulozi ali taj covek objasnjava ucenicima teoriju matematike i posto je ucenik naucio prvu teoriju pita ucitelja:
"A kakve ja koristi imam od toga?"
I ucitelj pozove slugu i kaze - "Daj ovom detetu tri dukata jer on mora da ima koristi od svega sto uradi"

Toliko.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Upravo dobih i pretnju preko privatne poruke od ovog mladog gospodina...

Ralicu - i ostali - ako je jos neko dobio - javite mi... Ja razmisljam sve ovo lepo da upakujem i posaljem drugom okruznom javnom.

Stoga i moderatore bih zamolio da zakljucaju teme da ne bi doslo do menjanja.

Izmena: MUP RS sam upravo kontaktirao.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Hahahah pa covece covece ti ako si u Japanu onda o.k. ali mislim da si se upravo otkrio da si iz bg i da as sve lozis.Pao si na mom testu. :D
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Ti vidim nisi cuo za blagodeti interneta i e-maila?
Vidim nisi upucen i da preko web sajta drugog okruznog javnog mozes online da podneses krivicnu prijavu koja je validna kao da si je licno pisano predao?
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

vidi mozes samo da pusis.To je jedno,drugo znas uplasio sam se tako jako da evo drma mi se desno jajice.Ajde bre glodaru dodji pa mozes cak zajedno sa IRalic-em da se nadjemo negde da se posibamo i da vas zgazim azurce marsejske.yankeesi sta je bilo 98 kad smo vam spalili zastavu u Sochaux-u i kad ste bili izbodeni od BSN na Raiu. :P :P Zato se ne javljaj.
A molim te postedi me tih gluposti isfolirani zutacu a da volis latinski

Per nucleo est grukleo huist rastola. Eto tako jako popularan jezik kojim govori 90%^ stanovnistava....kakav engleski,nemacki....to je smesno
PSG_bg

Post by PSG_bg »

A zasto si me tuzio :cry: :cry: :cry: A nemoj necu u zatvor :cry: :cry: :cry: Ocu da zivim, a zasto....sta ce mi sad raditi policija :cry: :cry: Nemoj da me tuzis :cry: :cry: smiricu se nemoj aaaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry: Molim te dobar si ti zasto bi me stavljao u zatvor.Ajmo na pivo kad dodjes :(
User avatar
gavra
Posts: 8
Joined: 01 Sep 2007, 12:11
Location: Novi Sad

Post by gavra »

Želim i ja kažem svoje mišljenje,a to je da se ponašanje PSG_BG ne moze prepisati njegovim godinama odnosno generaciji jer se tako mnogi mogu uvrediti kao i ja.Imam 17 godina i uvek najpre pročitam pravila foruma i poštujem ih.Istina je takva da se ovaj forum mnogo promenio u poslednja dva meseca.

Pozdrav 8)
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Pa sta se ti javljas kad ti decko imas 17 godina. Znaci ti si generacija 91 a ne 89 tako da si se ispalio.
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

gavra wrote:Želim i ja kažem svoje mišljenje,a to je da se ponašanje PSG_BG ne moze prepisati njegovim godinama odnosno generaciji jer se tako mnogi mogu uvrediti kao i ja.Imam 17 godina i uvek najpre pročitam pravila foruma i poštujem ih.Istina je takva da se ovaj forum mnogo promenio u poslednja dva meseca.

Pozdrav 8)
Izuzecima svaka cast. I tim izuzecima zelim u zivotu sve najbolje.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
gavra
Posts: 8
Joined: 01 Sep 2007, 12:11
Location: Novi Sad

Post by gavra »

PSG_bg wrote:Pa sta se ti javljas kad ti decko imas 17 godina. Znaci ti si generacija 91 a ne 89 tako da si se ispalio.
da znam da si 89,tu smo negde.
PSG_bg

Post by PSG_bg »

DEjv tu est un merde ! Znas zajebi retardirani japanski i izumrli latinski.Mozemo samo na Francuskom. dejv on t'encule ! :P :P :P :P :P :P :P :P

@Alek

Nemoj da me banujes,ako oces mito o.k. kupicu ti gajbu piva :P :P :P hahaha boze aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Latinski jeste izumro - ali se i dalje koristi.
Dal je japanski retardiran ili ne - ko si ti da procenjujes.
Ima svoje dobre i svoje lose strane. Dobra strana su kanji-i.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Ja sam PSG najveci fan i navijac istog.I ja sam merodavan da procenim.Kazem retardiran je i to je tako. A ti si foler koji pise u lokaciju japanskim znakovima tako da se ti decko iz posta u post ukopavas.
@Iralic
Vidi decko da ti cika PSG beograd nesto objasni.Koji si ti kurac da ucenjujes i govoris ko treba da se banuje a ko ne i jos to ucenjujes kao nekim izdrkotinama tipa Ako ne bude to i to ja idem sa foruma.PA idi ko te je*be necemo sad svi plakati i sl. A ako si vec veliki posetilac ovog foruma i prvi u bulji aleka da mu se cepis ako si toliko aktivan ovde ajde reci sad sto ti nije alek dao opciju moderatora a mozes da uredjujes forum,pa da i banujes?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mozda nema poverenja u tebe,mozda je sebican...no to ostavljam njemu da brine ali ti si se mnogo opustio. Oces da odemo na pivo i avalu i da se opustimo malo, mozda bocnemo i koju fuficu usput.
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

1. Mozes ti da budes navijac koga hoces - ali to nema nikakvog uticaja na tvoju kompetentnost da procenjujes nesto.
2. Grad gde sada zivim se tako pise - kad ti budes pisao Belgrade ili Beogurado ili ne znam na kom jeziku Beograd tad cu i ja napisati Tokio ili Tokyo - iako ni jedno ni drugo nije pravilan izgovor 東京-a
3. Moderatora ne treba beskonacno. Ima ih dovoljno.
A ko je vredniji kao osoba na forumu izmedju tebe i iralica... iralic je na ovom forumu NEKO a ti.. ne vredis ni zizljiva graska.
A i uostalom - zasluzio si debelo CRVENI karton.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Mozda ja dobijem crveni u nekom minutu,ali ce se utakmica zavrsiti i jednom cete i vi izaci sa terena a tada smo jednaki.Ti si zasluzio mali moj debele batine. Mene bi bilo sramota da sam neko na forumu gde ima 5 ljudi i jedan mod. A ovo sto pise 600 registrovanih je smesno jel nema ni 10 da ostavi poruke.Ma i ja budala se sa tobom retardom objasnjavam.Velicina je prestati sa budalom pricati,tako da ja sa tobom prestajkem da pricam.TIme cu pokazati da sam za tebe svemir,filadelfija,nedostizno
Post Reply