BKCZ Akcije

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
csc-fan
Posts: 29
Joined: 06 Oct 2005, 12:58

BKCZ Akcije

Post by csc-fan »

Sada sam gledao vesti i video da je danas BK Crvena Zvezda organizovao voznju do Surcina, i da ce organizovati ove godine nesto svake prve subote u mesecu. (http://www.bike.co.yu/)

Interesantno je da se ta vest nije ovde pojavila i da onda to znaci da valjda niko nije ni imao pojma o tome? Jeste da je ona ekipa, po slikama tamo malo matorija od ove na forumu, ali mi je malo zao da jedna tako mala populacija u zemlji Srbiji - ljubitelji bicikala jos nije uspela da se sinhronizuje makar u obavestavanjima o takvim dogadjajima.
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: BKCZ Akcije

Post by IRalic »

csc-fan wrote: Interesantno je da se ta vest nije ovde pojavila i da onda to znaci da valjda niko nije ni imao pojma o tome?
Moguce da niko nije imao pojima ..



csc-fan wrote: Jeste da je ona ekipa, po slikama tamo malo matorija od ove na forumu, ali mi je malo zao da jedna tako mala populacija u zemlji Srbiji - ljubitelji bicikala jos nije uspela da se sinhronizuje makar u obavestavanjima o takvim dogadjajima.


Mozda freebiking nema mnogo zajednickog sa takvim voznjama,
koje podrazumevaju voznju iza policijske pratnje,
paradu sarenih timskih majci i sarenih takmicarskih bajseva ?
A zatim ispijanje piva uz prepricavanje biciklistickih anegdota do kasno u noc ..

A pogotovo sto je trasa veoma neinspirativna .. mislim Surcin!? ooono .. :roll:
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
csc-fan
Posts: 29
Joined: 06 Oct 2005, 12:58

Re: BKCZ Akcije

Post by csc-fan »

IRalic wrote:
Mozda freebiking nema mnogo zajednickog sa takvim voznjama,
koje podrazumevaju voznju iza policijske pratnje,
paradu sarenih timskih majci i sarenih takmicarskih bajseva ?
A zatim ispijanje piva uz prepricavanje biciklistickih anegdota do kasno u noc ..

A pogotovo sto je trasa veoma neinspirativna .. mislim Surcin!? ooono .. :roll:
Ma da, to je OK, slazem se, ali i ona najava za odlazak do Avale je tog tipa, a koliko sam shvatio bice i toga u ovim akcijama. Mislim, ni meni ne treba pratnja da bih otisao do Avale i u principu se ne zadrzavam tamo kada dodjem - tj odmah se vracam, ali bih voleo da se provozam, a da ne razmisljam da li ce neki manijak u kamionu da malo losije proceni sirinu svog bolida...
User avatar
Serb
Posts: 107
Joined: 03 Feb 2005, 08:20
Location: On the top of the mountain

Re: BKCZ Akcije

Post by Serb »

IRalic wrote:...A pogotovo sto je trasa veoma neinspirativna .. mislim Surcin!? ooono .. :roll:
A trasa Biciklijade je dosta inspirativnija?!?!
Shto se tische BK C.Zvezde ne znam za ikakvu organizaciju ali znam da Marko Cjurchicj (vozi trenutno za njih) prvak Srbije u MTB-u Elite kategorija Cisto sumnjam da cje bilo ko od takmichara da se smara sa amaterima vozi sa njima ture i ostalo.
Image

You mess with a rest now the best will make a mess.
Post Reply