Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
Blaza
Freebiker
Posts: 98
Joined: 04 Jun 2009, 19:40
Location: Beograd

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Blaza »

Huh, nisam se odredio ranije u postu, da bi se stekovao od saleta u kola. tako da ako nema vozaca, sale koliko je tamo prohodno za moja kola seat, secas se sa Gocha. Ali iskren da budem, nevozi mi se tolika tura kolima. :)
ninja2
Freebiking iskušenik
Posts: 43
Joined: 29 Jan 2006, 11:10

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by ninja2 »

Blaza wrote:Huh, nisam se odredio ranije u postu, da bi se stekovao od saleta u kola. tako da ako nema vozaca, sale koliko je tamo prohodno za moja kola seat, secas se sa Gocha. Ali iskren da budem, nevozi mi se tolika tura kolima. :)
ako ti hoces kod Saleta..... danas sam se cuo sa orbeom sa golije i ja cu onda sa njim kolima tako da se ti dogovori sa Saletom
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by barda »

Tako je Sale, za sada iz Novog Sada idemo Emil, ja i Toma (da li Emilovim Seatom - ako nas je više, ili mojim nebitno) :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by sssasa »

...evo i mene da se javim po pitanju odlaska na Jakupicu. Situacija je kod mene i jos trojice kolega malo zategnuta jer smo malo uslovljeni prevozom i mojom organizacijom u firmi. Ako se sve kockice sloze tj ako dobijem bolovanje i ako uspemo da zbudzimo juga za toliki put eto nas na zbornom mestu u petak jutro do 10h. Procentualno smo na 80% da stizemo. Definitivna potvrda je 7. jula do tada pozdrav
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by rajko55 »

Pozdrav bajkeri vidimo se u Dracevu posto nameravam da dodjem tamo bajkom ali i da se sa bajkom usput popnem na Rtanj i Midzor i obidjem Dojkince jedino me plasi da mi za trek ne bude mnogo los put do Solunske glave ali to cu videti na licu mesta ali u svakom slucaju vidimo se u petak u Dracevu.
pozdrav od Rajka
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by barda »

Rajko već kreće na put :P

Ako bude baš loš put, pravićeš društvo Tomi u Jeep-u!

I da zajedno pijemo skopsko pivo! :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by bluealek »

Hajde da finalizujemo raspored po kolima. Milan mi je juče (dok sam bio na Brnjici) poslao poruku sa pitanjem ima li mesta kod mene za još jednog njegovog drugara. Odgovor na to pitanje zavisi od toga da li se kod mene u autu voze

Ninja
Polar
Milan

ili je možda Ninja smislio drugu kombinaciju?

Sem toga, treba obezbediti i mesto u kolima za Blažu, a iz komunikacije ovde na forumu vidim da je i Boško (možda) zainteresovan da krene. I za Bucu iz Vršca bi bilo lepo da obezbedimo mogućnost da se nekome priključi. Iz svega ovoga stličem utisak da bismo iz Beograda još jedan auto taman popunili.

Niško-leskovačka i novosadska ekipa su, pretpostavljam, već organizovane? Kakav je dogovor za kraljevački ogranak?

Treba i domaćinima iz doma da javljam koliko će nas ukupno biti. Ovako odokativnom metodom zaključujem da će nas biti dvadesetak, ako ne grešim?
User avatar
Buca
Freebiker
Posts: 68
Joined: 03 Oct 2009, 12:30
Location: Vršac

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Buca »

Evo ja jos jednom da potvrdim dolazak,
ako se nadje mesta za mene i bicikl :)
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by barda »

Juče se Rajko hladio pivom uz Grzu, a danas se popeo na vrh Rtnja biciklom i sve vas pozdravlja!!! :D

Kaže da se vidimo u Makedoniji i da mu Sale duguje još jedno pivo za reklamu Freebiking majice sa vrha Rtnja kod kapelice :wink:

Ako mu svako od nas dvadesetorice kupi po pivo, izgleda da se neće popeti na Solunsku Glavu :lol:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by KUSHA »

Što se tiče kreljevačkog ogranka ja nisam baš u mogućnosti da dodjem sam to jest isplativost je minimalna a troškovi maksimalni.Branko i Aco se ne izjašnjavaju.Interesuje me da li ima zainteresovanih učesnika na potezu od Kragujevca,Kruševac,Jagodina,Paraćin,pa i Niš kako bih sa nekim podelio troškove.Sutra bih morao konačno znati jer moja kraljevačka ekipa ide na Zlatar četvorodnevnu turu.
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by arxmilan »

moj prijatelj ovaj se nećka, tako da popunjavajte mesta a on kako mu zapadne ako se odluči !
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
verisa
Posts: 1
Joined: 05 Jul 2010, 09:47

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by verisa »

Prvi put se javljam sa zeljom da putujem sa vama koji idete na Solunsku glavu. Zovem se Verisa Miloradovic iz Beograda.
Ako ima mesta kod nekog u autu prikljucio bih se.Pozdrav svima....
User avatar
Blaza
Freebiker
Posts: 98
Joined: 04 Jun 2009, 19:40
Location: Beograd

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Blaza »

Kao sto kucah ranije, spremam se pa ako se razbistrila situacija kod Saleta ili nekog drugog ko ide a ko ne iz BG sa kolima tu sam.
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by KUSHA »

Pašto sam sam iz Kraljeva priključio bih se nekome kod koga bi bilo jedno slobodno mesto na auto putu kod Batočine.Top bi bila jedna solucija,adruga o kojoj razmišljam je da se nadjem negde sa Rajkom i zajedno do Drača.
User avatar
Joka
Freebiker
Posts: 55
Joined: 25 May 2009, 13:46
Location: Novi Sad

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Joka »

E, pa dragi moji freebikeri ovoga puta ću propustiti ovu divnu turu zarad Exit-a.
Vama želim lep provod, pa se već vidimo na nekoj narednoj akciji.

Pozdrav svima i srećno.
Locked