Biciklisticki dresovi

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by bachaman »

Ajde baci neku fotku, da vidimo kako izgledaju, nestrpljiv sam :D
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by shebez »

Fotku mogu da postavim tek kad dodjem kuci, ako je nekom usput mozemo da se nadjemo danas posle podne, ja sam ceo dan na nbgd. Naprimer u Uscu ili bilo gde slicno...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
VladaS
Freebiker
Posts: 117
Joined: 26 Sep 2008, 21:32
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by VladaS »

a majce?
ja bih mogao sutra od 17 bilo gde...
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by shebez »

Vlado sto se tice majci koliko sam skapirao u pitanju su klasicne polo majce na kojima bi se uradila samo stampa loga.
Tako da to nije preveliki posao i mislim da se to lako moze dogovoriti. Cena majci je 500 din.
Sto se tice dresova, klasican dres, videcete kako izgledaju, a cena dresa je 1500 din.
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by IRalic »

shebez wrote: ako je nekom usput mozemo da se nadjemo danas posle podne, ja sam ceo dan na nbgd. Naprimer u Uscu ili bilo gde slicno...
Pa ja sam na poslu ceo dan, al recimo ako se vec nalazite, mozete kod mene ;) pa sve o jednom trosku.
Shebez zna lokaciju ;)

Polo majce ? A moze obicna bez kragne ? Samo da nije od ohih sto otvaraju u struku ;)


POzzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by shebez »

Dobro znate da ja nisam maneken, kao neki :mrgreen: :mrgreen:
Ali evo kako dres izgleda...
http://www.4shared.com/file/239284996/2 ... _1488.html
http://www.4shared.com/file/239283569/a ... _1487.html
http://www.4shared.com/file/239285443/5 ... _1489.html
http://www.4shared.com/file/239285676/9 ... _1490.html
http://www.4shared.com/file/239285931/f ... _1491.html
Ajde sutra ako nekom odgovara ja sam slobodan posle 17h na nbgd da se nadjemo pa da pogledate i uzivo...

P.S.: Sale zasto forum baguje slike pa nece da ih otvori normalno?
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by barda »

Super je ispalo!
Čekamo ga u Novom Sadu :wink:

Ova adresa sajta sa strane se vidi samo u toku vožnje :D
Kada projuriš pored nekog, ispiše mu se sajt :lol: Super!

P.S. Ona akcija dres i majca za Saleta još uvek važi. Poručivanje i naplata će biti još dogovorena, tako da ko hoće da učestvuje uplatiće više. Sale ti samo odaberi veličinu 8)
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
VladaS
Freebiker
Posts: 117
Joined: 26 Sep 2008, 21:32
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by VladaS »

Ja sam napomenuo da mi to posle 17 danas odgovara, tako da hajmo negde na nbg, moze upravo kod Igora u lokalu pa da i on proba...ja bih mogao tamo stici od 17:30, a moze i kasnije.
p.s. jel ovo sa imenom na kragni neka sala :D
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by alazovic »

shebez wrote: P.S.: Sale zasto forum baguje slike pa nece da ih otvori normalno?
Uzmi onaj treći url, za forum i biće sve OK
Verovatno si uzimao prvi link koji je upućivao na html stranu.

Image

Image

Image

Image

UUUUUUuuuuu, dobreeeeee majce 8)

Ja bi i ovu, a mogao bi i plavu u istoj varijanti... Ajde Vlado, daj mere, pa da se organizujemo o primopredaji, recimo na Pasuljanskim livadama...
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by rajko55 »

Bela kragna i Imena na dresovima imaju samo dva manekena Sebez i SSSasa :lol: :lol: :lol: ,
mi ostali imamo zelenu kragnu :D :D :D
User avatar
lukaves
Freebiker
Posts: 86
Joined: 22 Dec 2009, 13:56
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by lukaves »

Pozdrav svima,
vidim stigli dresovi i majice u Bg. Žao mi je, ali skinite me sa spiska za jedne i druge - odustajem, nisam sad u mogućnosti...
Far over the misty mountains cold
To dungeons deep and caverns old
The pines were roaring on the height
The winds were moaning in the night...
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Biciklisticki dresovi

Post by arxmilan »

rajko55 wrote:Bela kragna i Imena na dresovima imaju samo dva manekena Sebez i SSSasa :lol: :lol: :lol: ,
mi ostali imamo zelenu kragnu :D :D :D
Pa ovo stvarno nije uredu, ali neka :!: :) nadogradicu JA sam to da se vidi lepo Milan !!! :P :P :P :P xexe
Nego čini mi se da je ova boja svetlija nego što smo predlagali, zar nije trebala da bude tamno zelena ?
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by shebez »

Ovako drugari, ja sam kod Igora danas oko 17h, kome odgovara da svrati neka dodje. Igor se nalazi u Bulevaru dr. Zorana Djindjica lokali u nizu izmedju Victoria station (onaj vagon restoran) i sosiet general banke, ako ne mozete da nadjete zovite me na broj 06x-xxx-xxx. Ili ako ne mozete danas da stignete u bilo koje vreme zovite me da vidimo gde mozemo da se nadjemo.

Milane sto se tice boje takav je dezen materijala, verujem da je problem da covek ima na lageru sve nijanse tamno zelene boje. Sto se tice kragne sssasa i ja smo bili za opciju belih kragni pa nam je covek stvarno uradio bele sa imenima, ali posto se vecina izjasnila za zelene zbog prljanja covek ce raditi zelene kragne. Prilikom narucivanja svako za sebe ce da trazi koje ce ime da mu stoji na kragni, s tim sto ne znam da li ce da radi zeleni natpis na zelenoj kragni ili ce da radi beli natpis na zelenoj kragni, ili mozda necete nista da vam se stampa, to nemam pojma kako ce da izgleda.
Cujemo se i pozdrav svima...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by bluealek »

lukaves wrote:Pozdrav svima,
vidim stigli dresovi i majice u Bg. Žao mi je, ali skinite me sa spiska za jedne i druge - odustajem, nisam sad u mogućnosti...
Luka, stvarno bi bilo bez veze da ti kao najzaslužniji za dizajn logoa ostaneš bez dresa zbog finansijske stiske :( . Evo, ja se odričem ponude društva za besplatan dres u tvoju korist, može tako?

Društvo, izvin'te što mi je čitava ova današnja prepiska promakla, ceo dan sam imao neki posao na sajmu tako da sam tek sad seo za kompjuter. Sutra smo na Starici, pa ako ima šanse da se organizujemo za nedelju, bilo bi super.
User avatar
lukaves
Freebiker
Posts: 86
Joined: 22 Dec 2009, 13:56
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by lukaves »

Luka, stvarno bi bilo bez veze da ti kao najzaslužniji za dizajn logoa ostaneš bez dresa zbog finansijske stiske :( . Evo, ja se odričem ponude društva za besplatan dres u tvoju korist, može tako?
Hvala na iskrenoj brizi Sale, ali taman posla, nemoj, nikako, nema potrebe - ne prihvatam. Drugo oko dizajna motiva za dres je radilo vise ljudi, nisam samo ja. Ali da budem iskren, nisam bas ni zadovoljan kako sam ja uradio posao, te mi se generalno dres u celosti i ne dopada. Cekacu drugu priliku. :)
Far over the misty mountains cold
To dungeons deep and caverns old
The pines were roaring on the height
The winds were moaning in the night...
Post Reply