Golija od 24. do 26. oktobra 2008.

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

User avatar
VladaS
Freebiker
Posts: 117
Joined: 26 Sep 2008, 21:32
Location: Beograd
Contact:

Post by VladaS »

@IRalic
Pa hajde onda da se organizujemo .. Vlado,ides ?
Fino, stvari kod mene takodje ostaju u stanju idenja.
Sa ovim Saletovim momentom kretanja i Beograda, vredi konsolidovati redove i izvuci najracionalniju varijantu do polaska, zavisno od zainteresovanih. Pa ce vidimo...
User avatar
ktm
Freebiker
Posts: 45
Joined: 19 Feb 2007, 22:57
Location: N 45 22,015' E 20 24,053' Zrenjanin

Post by ktm »

Kako sada stvari stoje idem i ja .
Hajde da sacekamo jos koji dan pa da vidimo kako cemo da se prevezemo a da bude sto racionalnije ,sto rece Vlada.

IMA LI NEKI ZRENJANINAC ZAINTERESOVAN ZA OVU TURU ????
Vidim da se ovde kod nas u poslednje vreme voze lepi bajsevi ,pa hajde malo da ih isprljate :)
Željko
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Post by alazovic »

Vreme je da se zovu gazde motela u Milićima i na Odvraćenici, vrčilo bi posao kad bi znao koliko okvirno mesta treba da se rezerviše.

Planinar Bine mi je skrenuo pažnju da se na Goliji čas može izvisiti za smeštaj ako nije rezervisan na vreme - dođe nenajavljeni bus sa planinarima i popune sve kapacitete.

Malo me raduje činjenica da se KV planinari, kao i neka BG društva spremaju da šetaju do Jankovog kamena ove nedelje, tako da bi sledeća bila rasterećenija.

++++++++++++++++++++++++
Ajd da brojimo ko planira da ide: alazovic, bluealek, ktm, VladaS, IgorR, razmišlja se još jedan KV bajker...
++++++++++++++++++++++++

Još neko?
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Post by Nikola »

count me in.. Emil je takođe raspoložen i Gruja.. i Staša ali ona se ja mislim još predomišlja.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Za sada brojim desetak ljudi... Neke iz BG ekipe ćemo izgleda po običaju morati da cimamo za rukav - uvek im se ovakve ideje dopadaju, ali tek nakon što ih zovneš telefonom, pošto nemaju naviku čitanja foruma i liste. Pošto na spisku ljudi koji su u poslednjih nekoliko godina išli sa mnom na ture imam nekih četrdesetak imena, potencijal je ogroman :wink:
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

VladaS wrote: Sa ovim Saletovim momentom kretanja i Beograda, vredi konsolidovati redove i izvuci najracionalniju varijantu do polaska, zavisno od zainteresovanih. Pa ce vidimo...

Pa da.
Ti Sale javi ako popunis neko mesto u svom autu,pa da vidimo ..
Najmanji je problem da ja svoj auto ostavim i da se ja i Vlada strpamo kod Saleta,
ali nadam se da to nece biti potrebno ;) tzn da ce ta mesta popuniti vec neki drugi.

Sto se troskova za gorivo tice,odprilike je ista cena po osobi kada se trosak mog deli an 2,a saletovog na 4.
Racunam da ce moj za 500km magistrale da potorsi 30 litara bezolovnog,
sto dodje negde izmedju 2800-3000 din za ceo auto,znaci delimo na dva,ili na tri.

Ajde Novosadjani i Novosadjanke,nemoj da se neckate! :)
A da,molio bih i Novosadjene da se organizuju,i prebroje,pa da vidimo da li kod njih mozda ima mesta,pa da se eventulano u slucaju da recimo kod Saleta ima jedno mesto slobodno,neko ubaci kod njih(ako imam mesta)
Tipa Vlada kod Saleta,a ja,koji sam ionako usput Novosadistima (u Bataji sam) uguram kod njih ..
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

golija

Post by sel_emil »

poz,
za Goliju smo se dogovarali ali ostaje da vidimo kakvo ce biti vreme. za sada ide nas cetvoro iz ns.
Igore, javicu ti za mesto, imam mesta u kolima za putnike ali nemam za bajkove, nemam krovni nosac.
Cujemo se ovih dana.
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: golija

Post by IRalic »

sel_emil wrote: Igore, javicu ti za mesto, imam mesta u kolima za putnike ali nemam za bajkove, nemam krovni nosac.
Cujemo se ovih dana.
Vazi :) Mislim cisto da ne teglimo jedan auto vise,ako nema potrebe za to.
Ja sam u sustini resio da vozim,ali ako postoji druga opcija,mogu da razmislim :)

Nadam se da sto se vremena tice nece biti neprijatnih iznenadjenja.
Upravo gledam progonozu,i kise na vidiku nema,samo laganiji pad temperature tokom nedelje.
Krajem nedelje pritisak raste,te znaci da bi trebalo ostati suvo :)


POzzzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
capricorn
Posts: 34
Joined: 07 Mar 2008, 13:23
Location: leskovac

Golija

Post by capricorn »

Ima li neko sa juga ove nase Srbije da se organizujemo za ovaj dogadjaj :?
brod
Freebiker
Posts: 25
Joined: 03 Jun 2008, 23:36

Post by brod »

Ja sam zainteresovan, jos od onomad, tako reci siguran. Mozda jos jedan plus ja. Moje vozilo je na raspolaganju, imam i nosac za 5 vrata, 3 bika, pa moze da se kombinuje. Inace sam u Zemunu, usput i NS-adjanima i Igoru. Moj standardi problem je da verovatno ne mogu da krenem iz BGD u petak pre 17h( mada???). Ako se pravi rezervacija soba mene slobodno racunajte.

Bane Rodic 064/ 224 9 554 brod@sezampro.yu
zzznikola
Freebiker
Posts: 5
Joined: 14 Mar 2008, 00:36
Location: Beograd

Post by zzznikola »

Racunajte i na mene. Ustvari, dogovoricemo se vec negde u petak oko podne :))
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Aco, koliko vidim možeš slobodno da rezervišeš i 15 mesta :). Ja imam bar dvojicu koji nisu on-line koji su mi se javili kao zainteresovani, jedan od njih je stavio i svoju Nivu sa nosačem za 3 bajsa na raspolaganje ako bude potrebno. Predlažem da se u sredu uveče konačno prebrojimo i rasporedimo po kolima najracionalnije što je moguće, da bismo za petak posle podne imali čistu situaciju oko organizacije polaska (nije nužno da do onde idemo u konvoju, svako može da krene onda kada najviše odgovara članovima njegove ekipe. Mislim da je 17 h (ili čak malo kasnije, ako je to nekome prerano) sasvim ok za polazak, stižemo na odredište do 10 h.
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Post by alazovic »

Dogovoreno!

Ajd, ja ću onda u četvrtak ujutro da potvrdim rezervacije.

A što se tiče petka - čekaću vas u Milićima :)
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
ktm
Freebiker
Posts: 45
Joined: 19 Feb 2007, 22:57
Location: N 45 22,015' E 20 24,053' Zrenjanin

Post by ktm »

Emile ,ima li mesta kod tebe u autu posto vidim da beogradjana ima na pretek da se iskombinuju? Dosta mi je blize da solo dodjem do Novog Sada nego do BG-a posto nema zainteresovanih zrenjaninaca osim mene ?
Željko
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Željko, jedna od mogućih varijanti bi bila i da ti pokupiš par Beograđana, ako ti to odgovara. Hajde daj još jedan dan da finalizujem spisak zainteresovanih, pa da vidimo kako da se spakujemo da niko ne ide u polupraznom autu.
Post Reply