Veliki pozdrav!

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
markonelius
Posts: 9
Joined: 07 Dec 2013, 20:45

Veliki pozdrav!

Post by markonelius »

Zovem se Marko, imam 27 leta, i isto toliko zima... Za 'leb zarađujem baveći se web programiranjem, u Beogradu. Da budem iskren, danas sam seo na svoj novi bajs prvi put posle više od 10 godina. Malo je reći da sam bio srećan. Jes bilo hladno ali me to nije omelo da pedalam po okolini pola sata, da isprobam mašinu :) Što se mašine tiče, to je polovni (2011.) Polar Mirage Pro... Ovako na prvi pogled i vožnju mi deluje zaista super, iako sam ja apsolutni laik kada je u pitanju biciklizam, ne sramim se da to priznam :) Zato izmeđuostalog i jesam ovde, da bih od vas iskusnijih naučio mnogo, jer bajk nisam kupio da bih išao do pijace i nazad, već za mnogo drugih, lepših i aktivnijih stvari (bavim se planinarenjem, volim prirodu, planine, kampovanja i sve druge outdoor aktivnosti, pa je prosto tužno što do sad nisam imao bajk i sa njim jezdio kroz prelepe predele Srbije :) ). Unapred mi oprostite ako vas u nekom delu foruma budem pitao šta je žbica (pa tek onda kako se ona montira, popravlja i sl.), jer kao što rekoh, totalni sam laik, a niko se nije naučen rodio, pa ni ja :) Eto, da skratim priču, drago mi je što sam novi član ove vesele družine :) i jedva čekam proleće, da postanem aktivniji, a do tad ću vas smarati po forumu trudeći se da saznam što više korisnih informacija 8)
markonelius
Posts: 9
Joined: 07 Dec 2013, 20:45

Re: Veliki pozdrav!

Post by markonelius »

У недостатку бољих фотки, ево једна "гаражирана" :)
Attachments
У недостатку бољих фотки :)
У недостатку бољих фотки :)
baboja
Posts: 55
Joined: 15 May 2012, 20:59
Location: Bijeljina- Republika Srpska

Re: Veliki pozdrav!

Post by baboja »

Dobro dosao biciklista.... :-)
markonelius
Posts: 9
Joined: 07 Dec 2013, 20:45

Re: Veliki pozdrav!

Post by markonelius »

Hvala puno! :)
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Veliki pozdrav!

Post by LongDistance »

Pozdrav, o, ti, covece, sa sihroniziranim brojem leta i zima 8)
markonelius
Posts: 9
Joined: 07 Dec 2013, 20:45

Re: Veliki pozdrav!

Post by markonelius »

Hvala i veliki pozdrav i tebi! :wink:
Post Reply