Brdski biciklizam u sred ravne Semberije....

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
baboja
Posts: 55
Joined: 15 May 2012, 20:59
Location: Bijeljina- Republika Srpska

Brdski biciklizam u sred ravne Semberije....

Post by baboja »

:D ja sam Dalibor imam 31g i zivim u Bijeljini .Trazeci za sebe i svoju dusu neki vid rekreacije jednom sam sa svojim starijim sinom krenuo u setnju i on mi tom prilikom rece "tata mogli smo se biciklima provozati",posto ja nisam imao bajk pozajmio sam o d svoje majke i tako smo krenuli u voznju sa starim bajkovima...od tada pocinje moja potraga za sopstvenim ljubimcem na dva tocka koja je trajala citava cetiri mjeseca.Posle bezbroj pregledanih oglasa obilaska raznih svercera i preprodavaca nisam nasao bike za sebe... :cry: i posle visemjesecne potrage zaputim sa u grad Sarajevo gdje je mozda i najveci izbor novih bicikala u BiH i obilaska svih radnji u zadnjoj od 6 ili 7 koje sam obisao pronasao sam ga konacno :D :) :D :) :o :o :o bijeli MTB SPECIALIZED HARDROCK-SPORT DISC .... nisam se odavno nicemu u zivotu tako obradovao kao kupovini tog bicikla ...svaki put kada ga provozam sreci nigdje kraja...Veliki sam ljubitelj prirode i boravka u istoj jos ako je na biciklu onda ne znam sta bi covjek mogao pozeljeti vise od toga...
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Brdski biciklizam u sred ravne Semberije....

Post by LongDistance »

Daj neku fotku junacino da i mi vidimo masincinu :)
User avatar
Nole
Posts: 156
Joined: 18 Mar 2011, 14:39
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Brdski biciklizam u sred ravne Semberije....

Post by Nole »

Далиборе добро дошао у друштво надам се да ће бити прилике за заједничку вожњу, Барда је ове године начео Босну, видећемо за убудуће.
baboja
Posts: 55
Joined: 15 May 2012, 20:59
Location: Bijeljina- Republika Srpska

Re: Brdski biciklizam u sred ravne Semberije....

Post by baboja »

postavio bih par slicica ali mi nikako ne polazi za rukom,ni avatar ne mogu da postavi ne znam u cemu je problem i ujedno hvala na dobrodoslici i pozz za cirilicno pismo...zajednicku voznju sa nestrpljenjem ocekujem... :D
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Brdski biciklizam u sred ravne Semberije....

Post by alazovic »

Avatar se postavlja/menja u korisničkom kontrolnom panelu, odeljak "profil", pa "izmeni avatar". Ali ne moće da se stavi bilo koja velišina slike. Ograničenje je: Maksimalne dimenzije; širina 80 piksela, visina 80 piksela, veličina fajla 6kB.

Što se tiče kačenja slika, bolje ih postavi na neki od za to specijalizovanih sajtova, pa ovde ostavi link.

Dobro nam došao 8)
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
baboja
Posts: 55
Joined: 15 May 2012, 20:59
Location: Bijeljina- Republika Srpska

Re: Brdski biciklizam u sred ravne Semberije....

Post by baboja »

Image
LMFAO^Saiki
Posts: 1
Joined: 03 Dec 2013, 23:13

Re: Brdski biciklizam u sred ravne Semberije....

Post by LMFAO^Saiki »

Zdravo narode i zdravo Dalibore... ja sam Danijel iz Bijeljine 24godine i takodje sam u ravnoj semberiji brdski biciklista.... zelim da napravim neku ekipu za putovanje na ture po planinama ali mi nikako ne polazi za rukom... nemam dovoljno dobrovoljaca... evo i moje masine da se casno predstavim.... STEVENS F9 TEAM
Post Reply