Da se predstavim:

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Antipop
Posts: 2
Joined: 12 Nov 2012, 23:26
Location: Becej

Da se predstavim:

Post by Antipop »

Cao ja sam Mladen iz Becej-a.
Moja prica je jako cudna, biciklovi me nisu nikada zanimali, onda sam slucajno u prodavnici ugledao bajk koji mi se svideo i hteo sam da ga imam, otada ne silazim sa njega :) Sada treniram, pa bih na prolece da vozim fruskogorski maraton. Evo linka sa mojim bajkom( http://www.cikloberza.com/show.php?id=73968 ), pa posto sam nov u svemu ovome voleo bih da mi neko kaze da li sa ovim mogu da se usudim da krenem stazama fruske gore ne znam kakav je teren na maratonu.
Hvala.
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Da se predstavim:

Post by alazovic »

Mladene,

Svaki bicikl je dobar, većina od nas je počinjala sa mnogo lošijim od ovog tvog, pa je prelazila ogromne razdaljine. Ako ga održavaš kako treba, on će raditi svoj posao. E, da li ćeš kasnije uvideti da ti je potrebno nešto jače i kvalitetnije - to ostavi za budućnost. Sad samo uživaj u vožnji :)

Što se tiče maratona - ako planiraš da se ozbiljno pripremaš 6 meseci, ostvarićeš ozbiljan rezultat, budi siguran. Ima ovde onih koji su vozili FG maraton, možda će da se nadovežu...

Pozdrav,
L.A.
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
Post Reply