Veliki pozdrav !!!!

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Shone
Posts: 15
Joined: 09 Nov 2011, 20:15
Location: Negotin

Veliki pozdrav !!!!

Post by Shone »

Kao prvo sve pohvale za forum. Pratim ga već neko vreme, zaista ima dosta dobrih tema i korisnih saveta. Bicikl vozim rekreativno, uživam vozikajući se sa ekipom po predivnim krajolicima negotinske Krajine. Jednostavno uživamo u prirodi. Našli se prijatelji i vrte pedale :D !!! To su uglavnom vožnje od 50-80km na dan i kad god se nadje vremena odmah na bicikl. Ovde se kondicija brzo dostigne sa obzirom na okolinu. Ima dosta uspona. Godišnje se prodje par hiljada km. Naš kraj polako postaje "tesan", imamo nešto u planu što se dužeg putovanja tiče ali otom-potom.
Interesantno ali Negotin nema nikakav biciklistički klub pa sam ja eto rešio da probijem led i da sa prijateljima osnujem jedan rekreativni biciklistički klub. Stoga Vas molim za svaki savet koji bi mi pomogao kako bi što lakše to uradio. Doduše pretražio sam malo po netu moju trenutnu problematiku, našao sam po nešto, napisao ( čitaj skoro prepisao) Statut i odprilike znam proceduru ..... osnivačka Skupština pa dalje, ali ipak bi bilo dobro da me neko malo više uputi oko toga. Verujem da je neko od Vas već prošao kroz to. Ja sam izričit da to bude REKREATIVNI biciklistički klub, tako da nema nikakvih takmičenja, treninga i svega što uz to ide. Eto svaki savet je dobrodošao.

Evo jednog skorašnjeg, doduše drhtavog, snimka iz ruku mog prijatelja. Šteta je bilo sedeti u kući po tako lepom zimskom danu.
http://ridewithgps.com/routes/879685




pozdrav !!

Nenad
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Veliki pozdrav !!!!

Post by shebez »

Dobrodosli na Freebiking.
Super klip...
Pozdrav
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Veliki pozdrav !!!!

Post by barda »

Dobrodošlica i od mene :D

Ovo ste prošli podno Deli Jovana?

Možete da nam se priključite i možda organizujete neku vožnju u vašoj okolini...

I savet koji će ti glavni druid sigurno dati da sve trekove kačiš na Staze i bogaze http://www.stazeibogaze.info/ jer mi to koristimo kao bazu :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Shone
Posts: 15
Joined: 09 Nov 2011, 20:15
Location: Negotin

Re: Veliki pozdrav !!!!

Post by Shone »

Hvala na dobrodošlici !

@barda > Da, deo puta koji smo vozili je podno Deli Jovana. Inače NG Krajina je izuzetno atraktivna za ciklovanje. Ima dosta toga da se obiđe i vidi. Verujem da ćemo ove godine organizovati neku vožnju, jelte :wink: i zvanično. Kažem, planovi su tu, volja je tu, još samo neke kockice da se sklope i biće dobrog druženja i dobrih bici tura.
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Veliki pozdrav !!!!

Post by Polar »

Dobro došao.
Shone,držimo te za reč,da će biti dobrog druženja i dobrih bici tura.
Negotinska Krajina je interesantna za bicikliranje.
User avatar
Shone
Posts: 15
Joined: 09 Nov 2011, 20:15
Location: Negotin

Re: Veliki pozdrav !!!!

Post by Shone »

Evo... malo entuzijazma, dosta ljubavi a bogme i sve veće posvećenosti .......

http://www.rbk-negotin.net

pozdrav !
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Veliki pozdrav !!!!

Post by shebez »

Extra, bas lepo izgleda i dobro je koncipiran sajt.
Samo mala nebitna zamerka u izboru fonta naslova tema. Kod mene nece racunar da prepozna sva slova pa neka slova strce razlicitim fontom.
Pozdrav
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Veliki pozdrav !!!!

Post by barda »

Pohvale i od mene - da uspete i istrajete u ideji!

Hoćete li nam se pridružiti pred prvi maj?

I da nam pomognete u pravljenju trekova na vašem terenu? (nećemo baš dobaciti do Deli Jovana ali smo tu blizu :wink: ) viewtopic.php?f=3&t=2507#p17525
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Shone
Posts: 15
Joined: 09 Nov 2011, 20:15
Location: Negotin

Re: Veliki pozdrav !!!!

Post by Shone »

Hvala na lepim željama, drago mi je da Vam se dopada sajt.
Barda, veoma lako može da se desi da se pridružimo drugog dana vašeg tour-a. Nešto se mislim da bi mi mogli da krenemo sa ove "naše" strane Deli Jovana pa da ga prevezemo i da se nadjemo negde kod planinarskog doma na Stolu ili bar provozamo deo puta onako čoporativno. Samo, treba precizirati datum i to je to. Nadam se da ćemo uspeti.
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: Veliki pozdrav !!!!

Post by Grujic »

m
Post Reply