Pozdrav dobri ljudi

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Hyperion
Posts: 20
Joined: 13 Jan 2012, 01:15
Location: Severozapad Vojvodine

Pozdrav dobri ljudi

Post by Hyperion »

Pozdrav svim forumasima i ljubiteljima dobre zabave.

Licno, ne volim da ostavljam puno svojih podataka na forumima i drustvenim mrezama, pa evo samo ukratko da se predstavim, a vise cemo se upoznati kroz teme, privatne poruke i nadam se na nekim okupljanjima :D

Ja sam tamo neki sa severozapada Vojvodine, star celih 22 leta. Imao sam dosta bicikala uglavnom nekih "shklj" marki koje sam sam sredjivao i sa njima sam prelazio dosta velike distance, da bih zatim napravio veliku gresku i konacno sebi kupio novo "domace" biciklo. Raspadalo se samo od sebe, zardjalo je potpuno i za 3-4 godine koliko sam ga imao verujem da nisam sa njim presao ni 400km. Igrom slucaja sam nabavio novo biciklo koje mi se toliko svidelo da sam u zadnjih par meseci 2011. godine prosao celu Vojvodinu i otisao na more sa devojkom. Ne kazem da je biciklo savrseno, ali ipak bolje od svih predhodnih. Nije da se hvalim i verujem da je dosta vas sa foruma preslo i dosta vece kilometraze, al' za mene je to veliki uspeh.

Evo da post bude bar malo zanimljiviji postavicu par slika lepog plavog Jadrana:

Image Image

Nadam se dobrom druzenju na forumu, a upoznacete me bolje za kratko vreme :D
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Pozdrav dobri ljudi

Post by shebez »

Pozdrav i dobro dosao nam... :wink:
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
Post Reply