Pozdrav iz Smedereva

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
chamade
Posts: 11
Joined: 14 Jan 2012, 22:09
Location: Smederevo

Pozdrav iz Smedereva

Post by chamade »

Ukratko da se predstavim. Ja sam Igor,živim u Smederevu,radim u Beogradu u GSP Beograd kao vozač autobusa.
Ljubitelj biciklizma,volim prirodu i planinu. Uskoro je u planu i da se učlanim u planinarsko d. Čelik u Smederevu.
Na planini prvi put sam bio 25-og decembra 2011 i to sa freebajkerima na Rtnju. Zarazi me Rajko55 iz Požarevca sa planinom...i eto me ovde sa vama.
Vozim bicikl KTM treking,za sada po lokalu oko Smedereva a za dalje...biće i toga,samo da udjem u fazon jer sam pravio dugu pauzu od nekoliko godina bez bicikla. Za sada toliko od mene. Pozdrav svima.

Image
Image
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Pozdrav iz Smedereva

Post by alazovic »

Onaj Rtanj ti je bila prva planina? Svaka čast, delovao si mi tamo baš iskusno 8)
Dobro nam došao na FB forum!

L.A.
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Pozdrav iz Smedereva

Post by barda »

Dobrodošao imenjače!

I dobar album sa Rtnja :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Pozdrav iz Smedereva

Post by shebez »

Pozdrav i dobro dosao.
Koji pogon GSP-a?
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
chamade
Posts: 11
Joined: 14 Jan 2012, 22:09
Location: Smederevo

Re: Pozdrav iz Smedereva

Post by chamade »

alazovic wrote:Onaj Rtanj ti je bila prva planina? Svaka čast, delovao si mi tamo baš iskusno
Paa,malo video šta radi jedan,drugi,treći planinar...malo sam vas kopirao (uvek se kopira ono što je dobro :D )
Hehe, Bear Grylls & man vs. wild na discovery čini čuda - video sam mnogo dobrih fazona za preživljavanje u njegovim emisijama.
Inače Rtanj mi je bio prva planina-vatreno krštenje...zahvaljujući Rajku i Mladji,oni su bili moji vodiči.
Ali...narednog jutra noge mi bile duplo veće :D -kukao sam 2 dana zbog upale,ali vredelo je
.
Barda: album je dobar,hvala...ali tvoj je odličan.

Shebez: pogon karaburma,linija 31.
Post Reply