veliki pozdrav ljubiteljima prirode i biciklizma

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
mix
Posts: 39
Joined: 04 May 2011, 16:17
Location: Varvarin

veliki pozdrav ljubiteljima prirode i biciklizma

Post by mix »

Moje ime je Nenad Mihajlovic (MIX),zivim i radim u Varvarinu.Volim prirodu i obilazak iste biciklom.Nisam neki vrstan poznavalac bicikla,u mom posedu je bicikla iz davne 92-93g,bar tako mislim jer kod mene je dosla 1995g,u pitanju je MTB,sa blatobranima(krilima),korpom,dinamom itd.Dobro me sluzila ovih 16 godina,ali vreme je pokazalo svoje,ustvari moja greska je pokazala svoje,pa je doslo vreme da je zamenim.
Rodjen sam ne tako davne 1978g,isao sam svuda,ali uvek sam se vracao u varvarin,to je lepa varosica na obali Velike Morave,predivna reka i priroda oko nje,jedino da je cistija.
Prijavio sam se na ovaj forum iz razliga da bih nesto vise saznao i zbog druzanja,inace ima me i na citroenforumsrbije,gde vecina ljudi foli prirodu i uzivanje u njoj.Za ovaj sajt sam saznao iz novina SAT,koje redovno citam,i upoznao sam jednog vaseg clana(za sada preko telefona)Aleksandra iz Kraljeva,koji je bio toliko fin da mi je izasao u susret kako da odaberem velicinu rama za sebe,veoma sam mu zahvalan na tome,retko gde moze da se naidje na ovakvog coveka.
Ako sam nesto zaboravio dopunicu u toku narednih dana ili me pitajte. :D
nismo ni svesni sta imamo oko sebe
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: veliki pozdrav ljubiteljima prirode i biciklizma

Post by alazovic »

Al me nahvali, ću da se uobrazim :)
Dobro nam došao i ovako, na forum! Sve što te muči - pitaj, nećemo da se obrukamo u odgovorima...

Još jednom, pozdrav od mene 8)
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
Post Reply