E znate sta? SMUCIO MI SE GRADSKI PREVOZ!

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Lenorka
Posts: 1
Joined: 30 Apr 2011, 13:59

E znate sta? SMUCIO MI SE GRADSKI PREVOZ!

Post by Lenorka »

Tako da - eto mene, studentkinja Engleskog jezika, Ljubica, 6 godina kasnije opet na biciklu. Nekada davno vozila sam svuda ali to je bilo u manjem gradu, nisam sela na bajk odkad se doselih u BG tako da bi stvaaaarno bilo super da neki iskusniji bajkeri podele svoju mudrost sa mojom malenkoscu, cisto da me, tipa, ne udare kola negde. :D

Ozbiljno. :shock:

Ne znam sad...dajte pricajte sta vam padne na pamet kao prvi savet, uputite me na neku temicu gde mogu da procitam gde u BG mogu da se kupe dobri bicikli a da mi ostane i za skolarinu. Dajte neki sajt, preporucite prodavnice, marke...necu za sada sportski model, radije bih da pocnem sa nekim City bajkom da mogu da nataknem korpu i da tu potrpam knjige kad idem na faks ili potrebstine iz prodavnice.

Kad se vratim u formu - boze moj. :wink:
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: E znate sta? SMUCIO MI SE GRADSKI PREVOZ!

Post by sssasa »

http://www.cikloberza.com/ je jedan od najcesce posecivanih sajtova sto se tice kupovine i prodaj
http://www.ciklonaut.com/Oglasi/TrangeFrange.htm takodje mesto gde mozes potraziti sve sto ti treba
E sad za savete sta, kako voziti, gde voziti to se potrudi svojim sarmom da ubedis nekog biciklistu da ti potaman sve objasni ;-) e pa ako to ne urodi plodom onda ti vristi ovde na forumu i naci ce se vec neko da ti odgovori na sva pitanja
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: E znate sta? SMUCIO MI SE GRADSKI PREVOZ!

Post by bluealek »

Ako ćeš da ga koristiš kao prevozno sredstvo u Beogradu (i da ga parkiraš na ulici), najbolje da uzmeš neki što jeftiniji, što neugledniji krš, koji niko od lopova neće ni da pogleda. A i ako ga maznu, da bude manja šteta.

Dobar bicikl je nemoguće sačuvati drugačije do unošenjem u zatvoren prostor gde boraviš.
Post Reply