Pozdrav svima

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
mazi
Posts: 10
Joined: 14 Feb 2011, 12:40
Location: Leskovac

Pozdrav svima

Post by mazi »

Dolazim iz Leskovca, imam 21god a Gruja je kriv što me uputio ovde jer od nekih 15h danas listam forum, čitam i gledam turove i fantastične fotke :) Pravu vožnju nisam okusio još od leta 2007-e godine, sećam se poslednje vožnje oko Kruševice a eto i Grujinog albuma sa iste.

https://picasaweb.google.com/vojislav.g ... koKruEvice#

Imao sam, doduše oduvek sam imao višak kilograma međutim to me nije demotivisalo u ijednom smislu tada, tako da prepreka što se tiče terena ili bicikla za mene nije bilo. Imao sam žutog polara medjutim ukrali su ga kao i prethodna 2 bajsa pa ću ove godine voziti bar do kraja leta deltu koja je maltene isti polar, tako da problema neće biti što se mene tiče. Uvek sam smatrao da što je veći izazov jedino zanimljivije može biti (a pešačio sam i po 13km po noći zbog felne u obliku osmice :P )

Počinjem od 1. marta sa osrednjim dužinama, a kasnije se, nadam uspešno pridružujem Gruji u novim avanturama :)
Fotke i prve avanture za forum prvom prilikom :wink:
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Pozdrav svima

Post by Gruja »

Dobrodošao Mazi!
Biće vožnji sigurno, samo je volja bitna!
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Pozdrav svima

Post by shebez »

Dobrodošao i sa voznjama nemoj kretati od tamo nekog datuma, vec cim ti vreme dozvoli. :wink:
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
Post Reply