nenad baltic

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
Bambi
Posts: 6
Joined: 20 Sep 2010, 18:09

nenad baltic

Post by Bambi »

Evo da se predstavi u par reci
zovem se nenad clan sam planinarskog drustva jelenak vec godinu dana ronim vec 4 godine aktivan sprtista vec 10 godina i kako saznam za nesto novo a da me interesuje EVO ME tako sam dosao i ovde u ovome svemu sam relativno nov jer sam prosle godine vozio jednu turu do Obetske bare ako to tako moze da se nazove slike ne umem jos da kacim pa vremenom ce biti i to pa koga zanima moze me naci na Facebook pod ovim imenom...pa se nadam da cu voziti sa vama ako ne ovu godinu jer je pri kraju a onda bar sledecu godinu... pozdrav
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: nenad baltic

Post by shebez »

Pozdrav Nenade i dobro dosao...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
Bambi
Posts: 6
Joined: 20 Sep 2010, 18:09

Re: nenad baltic

Post by Bambi »

kako sam vec rekao ovde sam nov i slabo koristim ovo cuo sam se sa jednim gospodinom Aleksandar Veljkovic mislim da se zove e sad voleo bi da mi neko nekako javi kad i odakle se krece na neku turu ja sam uvekk raspolozen za voznju pa ako nikako drugacije evo i moj broj kad ne zanm drugacije 0646356985
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: nenad baltic

Post by Gruja »

Dobrodošao Nenade.
Da bi bio u toku sa dešavanjima dovoljno je da pratiš podforum Najave.
Bambi
Posts: 6
Joined: 20 Sep 2010, 18:09

Re: nenad baltic

Post by Bambi »

ok je to sve ali tu su samo predhodne akceije koje su vec bile tako da mogu samo da citam a nema nista za ubuduce :)) za ovaj vikend nisam stigao a i krece se sa Vlasinskog jezera i to sam tek sad saznao samo kako i sa kim stici do tamo...tako da sledeci vikend bi mogao ako ima nesto samo da znam gde i kad da dodjem to je sve.. ako ima nesto a i vreme ce da se popravi.
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: nenad baltic

Post by shebez »

Bambi sto se tice najava koje organizuje Sasa on objavi u programu izleta ili ako nesto vanredno iskrsne to ide preko foruma. Retko ko objavljuje nesto daleko u napred obicno za sledeci vikend tako da treba pratiti forum i vrebati priliku.
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
Nitro No1
Posts: 51
Joined: 15 Sep 2010, 12:40
Location: in the air ...
Contact:

Re: nenad baltic

Post by Nitro No1 »

dobro dosao, lepo je da i ronioci ovde svrate :)
... vetar u ledja !!
Bambi
Posts: 6
Joined: 20 Sep 2010, 18:09

Re: nenad baltic

Post by Bambi »

Prolece je stiglo kupio sam bajk sad samo da krenem.... a hocu!

ram scoot,komplet dior oprema,praticu forum pa da se prikljucim,vidim da se cesto krece iz bg-a a ja sam tu blizu..
jeste da me kostalo ali ce se isplatiti ako bude ovako ko sto sam video na slikama. samo d aprvi put krenem posle ce biti lako,da udjem u ekipu :) jer se ne razumem u ovo dopisivanje preko foruma TEHNOLOGIJA ali naucicu
Post Reply