E pa i ja da se predstavim

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
PedjaNS
Posts: 29
Joined: 17 Mar 2009, 13:39
Location: Novi Sad

E pa i ja da se predstavim

Post by PedjaNS »

Pozdrav svima. Evo rešio sam da se predstavim. Zovem se Peđa i trenutno sam Novosađan. Biciklista sam otkad sam prohodao. Pošto sam 1977g, otad sam vozio mnogo raznih biciklova. Zadnjih 15 godina samo MTB. Prvi mi je bio neki kineski krš iz Bugarske. Kad je taj dovoljno propatio na red je došao neki lepo našminkan Capriolo Passat. Nažalost ni on nije mogao da izdrži moje potrebe za vožnjom. Neke 1998 sam resio da prodam te jadnike i kupim nešto polu profi i ozbiljnije. Otišao do kolege bicikliste i zajedno u Planet Bike tamo me je čekao jedan tada lep GT Palomar crvene boje. Te godine sam počeo i profesionalno da treniram biciklizam. Vozio ciklokros i bio 3 u vojvodini. Nisam dugo bio u klubu. Posle sam vozio za svoju dušu. Ništa lepše nego kad udariš popreko kroz šumu bez staze i puta. Posle sam sastavio i moj današnji MTB . CUBE full suspension. Ima Od opreme svega izmešano. LX, Deore, i td Kad sam bio u kondiciji najveću turu sam imao u danu 180km po fruškoj gori. trenutno sam van kondicije nisam vozio pravo zadnje 2 godine. Pokušavam da se vratim i da vozikam sa vama.

Kako stavljate slike?

evo slika moje mašine
Image
Image
Last edited by PedjaNS on 18 Mar 2009, 00:36, edited 2 times in total.
Image
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: E pa i ja da se predstavim

Post by bluealek »

Dewillex wrote: Kako stavljate slike?
1) Aplouduješ slike na neki svoj sajt ili neki od besplatnih servera za hostovanje slika (Picasa, Fotopic, Flickr i slično).
2) Iskopiraš URL za sliku koju želiš da postaviš.
3) Klikneš na Img ikonicu gore i iskopirani URL paste-uješ između tagova.
Maric
Posts: 2
Joined: 08 Sep 2009, 20:12

Re: E pa i ja da se predstavim

Post by Maric »

Ja sam iz Smederevske palanke i poceo sa rekreativno da vozim bajs pre dve ipo godine kada sam prestao da konzumiram nikotin.Bicikle su od uvek bile moja ljubav ali sam posao kojim se bavim nije mi ostavljao mnogo vremena za voznju.Radim kao vozac tako da veci deo radnog dana provodim sedeci pa mi voznja predstavlja pravo zadovoljstvo.U proseku dnevno vozi po 20-30 km sa mojim pajtosom Hanijem. za sada toliko pozdrav svima.
User avatar
PedjaNS
Posts: 29
Joined: 17 Mar 2009, 13:39
Location: Novi Sad

Re: E pa i ja da se predstavim

Post by PedjaNS »

Vratio sam se. Malo mi je dosadno da se vozam sam pa sam trazio po forumu. Cudno da nema neko okupljanje novosadjana za vožnju makar danima vikenda. Obično mi je ruta: kej, sloboda, kamenički park, popovica i nazad.
Image
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: E pa i ja da se predstavim

Post by LongDistance »

Pozdrav :)

Jel' mogu da te zamolim da skljocnes biciklu bez bisaga. Zanima me na koju foru si montirao konstrukciju za bisage.
User avatar
PedjaNS
Posts: 29
Joined: 17 Mar 2009, 13:39
Location: Novi Sad

Re: E pa i ja da se predstavim

Post by PedjaNS »

Batalio sam taj bicikl. Nije vise moj. Otkad sam ga kupio nije mi se svidjao. Sad vozim stari GT iz 1998. Dobar je za trening posto je tezak ko kljuse. Moram kupiti nesto ozbiljnije i lakše.
Image
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: E pa i ja da se predstavim

Post by LongDistance »

Dewillex wrote:Dobar je za trening posto je tezak ko kljuse.
I ja isto vozim neki teski chelik i potpuno se navikao na njega. Juce me zamolio ortak da odvezem neki neki njegov bicikl do servisa posto je on bio sprecen. Covece... imao sam utisak kao da bicikl ima krila :) Vozio najvecom brzinom, a nisam ni osetio :)
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: E pa i ja da se predstavim

Post by LongDistance »

HA! Ja tek sad provalio da je ovaj post jos iz 2009. godine :shock:
User avatar
PedjaNS
Posts: 29
Joined: 17 Mar 2009, 13:39
Location: Novi Sad

Re: E pa i ja da se predstavim

Post by PedjaNS »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
User avatar
PedjaNS
Posts: 29
Joined: 17 Mar 2009, 13:39
Location: Novi Sad

Re: E pa i ja da se predstavim

Post by PedjaNS »

Skoro sam sastavio novi bajs. Ceo je regularan sa papirima. Fali jos prednji menjac i kociona celjust. Evo slike.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
User avatar
PedjaNS
Posts: 29
Joined: 17 Mar 2009, 13:39
Location: Novi Sad

Re: E pa i ja da se predstavim

Post by PedjaNS »

Još sam živ. Samo da se javim. :D
Image
Post Reply