Kako propagirati sadržaje sajta

Vaša pitanja i predlozi u vezi ovog foruma i Freebiking sajta, kao i administratorska obaveštenja.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Kako propagirati sadržaje sajta

Post by bluealek »

Društvo,

Kad god vi lično napišete nešto za sajt (kao na primer ovaj današnji prikaz Pathway softvera za mobilne telefone koji je uradio aleksandar777), daleko je bolje da vi budete ti koji svoj tekst propagiraju širom interneta (recimo na forumima Cikloberze, Kluba Putnika, B92, GPS-Srbija, putovanja.info, i gde god mislite da treba), nego da to činim ja. Ako to činim ja u vaše ime, pa još više ako to činim prečesto, to može da ima kontraefekat - ljudi se neće baviti suštinom sadržaja na koji im se skreće pažnja, nego će reći "vidi ovoga što je dosadan, opet propagira svoj sajt", a i administratori bi mogli da se nađu time iritirani (naročito ako se radi o nekom sajtu sa kojim nismo razmenili "banere prijateljstva"). Ovako, ako to vi činite, jednostavno skrećete pažnju na plod sopstvenog kreativnog rada i, možda podjednako važno, šaljete poruku o tome da naš kreativni tim ne čini par ljudi, nego da nas ima mnogo više. Tako ćete mnoge ljude zaintrigirati da nam se pridruže, da obrate pažnju na to šta mi ovde radimo.
Post Reply