Jedan predlog

Vaša pitanja i predlozi u vezi ovog foruma i Freebiking sajta, kao i administratorska obaveštenja.

Moderator: Moderatori

Post Reply
Fickey
Posts: 29
Joined: 24 Apr 2010, 22:55
Location: Klenje, Macva

Jedan predlog

Post by Fickey »

Imam jedan predlog, da se na Index stranicu foruma postavi link za najnovije poruke (npr. tako je na SK forumu (www.sk.rs/forum) kad ste registrovan korisnik, pa imate gore link koji vas baca na najnovije postove i na nove teme). Moglo bih biti od koristi....
Against the grain should be a way of life
What's worth the price is always worth the fight
Every second counts 'cause there's no second try
So live like you're never living twice...
Miloš Manojlović
Posts: 45
Joined: 14 Feb 2010, 13:37

Re: Jedan predlog

Post by Miloš Manojlović »

A jel ova opcija - Pogledaj neodgovorene postove - ne pomaže?
Fickey
Posts: 29
Joined: 24 Apr 2010, 22:55
Location: Klenje, Macva

Re: Jedan predlog

Post by Fickey »

Miloš Manojlović wrote:A jel ova opcija - Pogledaj neodgovorene postove - ne pomaže?
pa delimicno, :D , i ona je od koristi, ona baci samo na neodgovorene, a link pogledaj nove, samo nove teme, bilo bih super kad bih se sve to zajedno slozilo.
Against the grain should be a way of life
What's worth the price is always worth the fight
Every second counts 'cause there's no second try
So live like you're never living twice...
Miloš Manojlović
Posts: 45
Joined: 14 Feb 2010, 13:37

Re: Jedan predlog

Post by Miloš Manojlović »

Neogovorene, to su poruke i teme na koje su nove i koje nisi pogledao. Isto je kao i nove poruke na vBulletin forumu :wink:
Fickey
Posts: 29
Joined: 24 Apr 2010, 22:55
Location: Klenje, Macva

Re: Jedan predlog

Post by Fickey »

Jos jedan predlog!!! Da se velicina avatara podigne bar na 100kb!!! :D
I sa se doda mogucnost unosenja skype username-a u profil!!! :D
Against the grain should be a way of life
What's worth the price is always worth the fight
Every second counts 'cause there's no second try
So live like you're never living twice...
Fickey
Posts: 29
Joined: 24 Apr 2010, 22:55
Location: Klenje, Macva

Re: Jedan predlog

Post by Fickey »

Pozdrav svima! Ja bio dooosta odsutan, k'o medved tokom zime, budim se u prolece. :D Nego, ja vec davao par predloga, al' nista. :( @bluealek, stvarno bi bilo korisno sledece:
- da se velicina avatara podigne, sad hteo da ubacim novu sliku, i ono jos staro, ispod 10kb, ajd malo modernizacije. :D
- da se poveca maksimalna velicina za prilozene fajlove, kakvih 256kb, bar na 1mb, bar. :D
- da se uvede SKYPE u profili, neki ljudi i njega koriste. :!:
:wink:
Against the grain should be a way of life
What's worth the price is always worth the fight
Every second counts 'cause there's no second try
So live like you're never living twice...
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Jedan predlog

Post by alazovic »

Fickey wrote:stvarno bi bilo korisno sledece:


- da se velicina avatara podigne, sad hteo da ubacim novu sliku, i ono jos staro, ispod 10kb, ajd malo modernizacije. :D
To je uvek moglo, samo avatar mora da se hostuje na nekom drugom mestu.

Podešavanje u profilu pod:
Link van sajta: Unesite URL lokacije koja sadrži avatar koju želite da likujete.

Ali i upozorenje - nekoliko avatara na ovom forumu sam skinuo zbog neprimerene veličine i sadržaja. Moj avatar se hostuje na drugom mestu i veličine je 7.5kb, a gif animacija je od 3 slike. Do 10-15kb bi tolerisao ako vidim svrhu tolike veličine fajla.

Sve češće ljudi idu na ovaj forum preko mobilnih telefona ili laptopova sa mobilnim internetom i glupo bi bilo da GPRS protok trošimo na ogromne avatare. Mojih besplatnih 10MB mesečno na službenoj mts kartici je sasvim dovoljno za osnovne potrebe i ne bi da plaćam nepotrebne stvari :)
Fickey wrote:- da se poveca maksimalna velicina za prilozene fajlove, kakvih 256kb, bar na 1mb, bar. :D
Ima toliko besplatnih hosting sajtova za slike i fajlove da ne vidim svrhu da se uopšte dozvoljava kačenje fajlova na forum. Nikad to nisam koristio niti hoću dok sam pri ovoj pameti!
Fickey wrote:- da se uvede SKYPE u profili, neki ljudi i njega koriste. :!:
Ja recimo imam skajp profil, ali ga ne ostavljam svuda. Ko hoće da me nađe - nije mu teško, pošalje mi zahtev. Ali ne dam svakom pozitivan odgovor 8)
Može i na drugi način - otvori temu sa skajp profilima u svaštari, eto mesta gde bi mogli da razmenjujete naloge...
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
Fickey
Posts: 29
Joined: 24 Apr 2010, 22:55
Location: Klenje, Macva

Re: Jedan predlog

Post by Fickey »

Ok za avatar, to stoji, dzabe drugim skidati GPRS protok radi avatara.
Pa jbg, postoji mnostvo sajtova, ali ja ih nekako izbegavam, al' ae, navicicu se. :D
Ok, nije losa ideja za temu za Skype. :D
Hvala i pozdrav! :D
Against the grain should be a way of life
What's worth the price is always worth the fight
Every second counts 'cause there's no second try
So live like you're never living twice...
Post Reply