Prodajem lezeci bicikl highracer

Mali oglasi. Masovna, očigledna i drska komercijala biće brisana.

Moderator: Moderatori

Post Reply
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Prodajem lezeci bicikl highracer

Post by IRalic »

Prodajem lezeci bicikl tipa "highracer"

Bicikl je rucno izradjen po mojim nacrtima, od najkvalitetnijih materijala, i upakovan sa vrhunskim trkackim komponentama.
Ram je izradjen od visoko-karbonskog celika ST52 BK, kojeg nas najveci proizvodjac lezecih tricikala koristi za svoje bajkove i trajkove vec vise od 10 godina.
Bicikl je napravljen u septembru ove godine, i presao manje od 500km, a oprema je ranije koriscenja na drumasu, i presla mozda 3000km (nov lanac i dalje savrseno pase na koriscenu kasetu i lancanike)
Bicikl sam pravio za sebe i ne bih ga davao da mi nije hitno potrebna gotovina (a do proleca cu vec napraviti sebi drugi)

Komponente:

- ram celik St52 (slicno kao CrMo) sa visokokvalitetnom 3-slojnom plastifikacijom "dormant blue" boje sa "cadny" lak efektom (debeli sloj prozirnog laka odgore, treba videti uzivo)
- viljuska 1" a-head, aluminijumska aero profilisana
- Tockovi Mavic Cosmic Carbone 26" tubular (Vittoria i Tufo tubulari + nevozeni Continental Sprinter za rezervu)
- Pogonska grupa i kocnice full Ultegra 6500 3x9 (osim prednjeg menjaca) vozena mozda oko 3000km
- Rucice kocnica Cannondale (duzina poluge prilagodjena drumskim kocnicama)
- Rucice menjaca SRAM Attack grip shift.
- Lanac SRAM PC-991 kupljen nov pri sklapanju bicikla
- sediste od staklenih vlakana, velicina S, sa Ventisit comfort 30mm super ventiliranom podlogom.
- svi srafovi kvalitetni nerdjajuci, sajle i buziri Shimano
- pogon se uvlaci/izvlaci i mogu se upasovati osobe od 160 do 190cm visine (sediste se moze promeniti ako ne odgovara velicina)
- tezina bicikla kao na slici 13kg

Trentuno je bicikl podesen za mene od 170cm visine, ugao sedista je podesiv a udaljenost volana je moguce menjati duzinom lule (standrdna a-head 1 1/8"). Maksimalo opterecenje bicikla 100kg

Bicikl je lociran u Indjiji gde se moze videti uz predhodni dogovor.

Vise slika ovde: http://s113.photobucket.com/albums/n227 ... ?start=all

Cena 900 eura po sistemu plati i vozi ;)


Kontakt PP na forumu ili email: ralic.igor [at] gmail.com


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
Post Reply