Visitor i 3 Kolate Dobra,Zla i Ravna-Albanska

Soba za sve što smatrate da ima veze sa planinarenjem (kao i ako želite svoje izveštaje i najave planinarskih izleta da izdvojite od ostalih)

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Visitor i 3 Kolate Dobra,Zla i Ravna-Albanska

Post by rajko55 »

Divno provedeni vikend sa dobrom ekipom , uspon u subotu na Visitor,kampovanje u Vusanju i u nedelju uspon na Dobru,Zlu i Ravnu-Albansku kolatu,samo su vreme,oblaci i kisa sprecili da bude jos lepse jer su nam skratili poglede sa vrhova, i neocekivani susret u Vusanju a zatim i uspon sa Milanom Stojanovicem-manekenom F.B.i Vladom Sremcevicem i jos troje bajkera i da ne duzim evo i fotki
http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... eb5aa44f4b
pozdrav
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Visitor i 3 Kolate Dobra,Zla i Ravna-Albanska

Post by bluealek »

Uh Rajko, ovo je za seču vena... Taman htedoh da izustim "što me niste zvali", a onda se prisetih da nisam imao načina da izbegnem da po službenoj dužnosti ispratim Povlen reli. Ali nemam svakog vikenda neodložne poslovne obaveze - ponekad je čak moguće jako lepo spojiti posao i zadovoljstvo 8) . U svakom slučaju, o Visitoru sam maštao celu prethodnu godinu (i nije se skockalo vreme da se ode ovog leta), a Prokletije nisam obišao u poslednjih petnaestak godina - sve sam negde blizu, ali nikako da im se vratim. Ti si fenomenalno skockao spisak destinacija koje si posetio ove godine, prosto čovek ne može da se odluči šta je lepše 8)
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Visitor i 3 Kolate Dobra,Zla i Ravna-Albanska

Post by rajko55 »

Hvala Sale na lepim recima to me je podstaklo pa sam dodao jos sedamdesetak slika i pojacao galeriju slika (uskoro cu i ostale da pojacam sa fotkama) :D
http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... eb5aa44f4b
pozdrav
Brda
Posts: 25
Joined: 08 Sep 2010, 23:19
Location: Osijek

Re: Visitor i 3 Kolate Dobra,Zla i Ravna-Albanska

Post by Brda »

ima li netko možda track uspona na zlu kolatu ili barem da ucrta dio puta kroz krš do gore?

da li je staza markirana i koliko je suludo gore nositi bajk? :mrgreen:
Post Reply