R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by bluealek »

Ja bih vrlo rado krenuo (mislim da su šanse 70%) i nadam se da me koleno ove godine neće mučiti. Bilo bi mi vrlo drago da ove godine popnem vrh. Ako budem išao, kod mene u autu je na raspolaganju 3-4 slobodnih mesta. Čim budem siguran da li dolazim, javljam.
User avatar
milke
Freebiker
Posts: 139
Joined: 27 May 2006, 13:02
Location: Kraljevo

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by milke »

Mi bi išli s glavnom grupom, default trasom pošto će nam to biti prvo penjanje na Rtanj, a fizički smo spremni.
Nemamo baš neku opremu za visokogorske uslove, ali računam da će biti slično kao penjanje na Trem zimi, a pošto smo u tome uživali... :)
There are 10 types of people in this world. Those who understand binary and those who don't.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by bluealek »

Idem :) Kod mene u autu iz Beograda za sada ima 4 slobodna mesta. Ako nas je petoro, trošak goriva i putarine po čoveku je oko 1500 dinara. Kuša je zaboravio nešto da stavi u najavu :wink:


User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by rajko55 »

Pozdrav , Panča je skroman , ekipa Eco bike iz Požarevca , 18 bajkerki i bajkera iz Požarevca stiže u subotu kombijem i biće žuraje na Rtnju :D
pozdrav i neka se pedale okreću , a gojzerice šetaju !!!
User avatar
luuzzzeer
Freebiker
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2011, 15:26
Location: Bečej

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by luuzzzeer »

U mojim kolima smo za sada nas dvoje, Anadela i ja. I dvoje se predomisljalju.
Planira li jos neko da ide iz Novog Sada?
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by shebez »

Sale prijavljujem se ja da idem sa tobom ili ajde ti sa mnom sve jedno ako se jos neko javi icicemo sa dva auta. A luzer ako nenadje jos ljudi nek dodju do beograda pa cemo se prepakovati...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
Modesty
Freebiker
Posts: 69
Joined: 21 Nov 2012, 11:49

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by Modesty »

Kod nas u autu ima mesta za još troje (Zemun)
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by bluealek »

shebez wrote:Sale prijavljujem se ja da idem sa tobom ili ajde ti sa mnom sve jedno ako se jos neko javi icicemo sa dva auta. A luzer ako nenadje jos ljudi nek dodju do beograda pa cemo se prepakovati...
Samo da ohrabrim u javljanju za polazak sa mnom i Đoletom sve one koji su prethodnih godina sedeli na zadnjem sedištu Čirokija imajući utisak da su onako, s kolenima pod bradom, na nekoj klupi za kažnjenike:

Image

Malo sam se ponovio, tako da je sada sedenje pozadi gotovo jednako udobno kao i napred (a i 7 cm je širi, tako da nije frka ni kad je pozadi troje). I mereno u parama za gorivo nešto je štedljiviji od "kockice" (još uvek pokušavam da ustanovim tačno koliko), tako da onih prognoziranih 1500 dinara po glavi možda ispadne i nešto manje.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by bluealek »

Samo jedno malo pojašnjenje - pretpostavljam da se dogovaramo o polasku iz Beograda u nedelju u zoru? Ja u subotu ne mogu, jer mi je godišnja skupština kluba. Krenuti negde oko 6:30 u nedelju iz Beograda (dotle da se sakupimo) mislim da bi bilo sasvim ok. Još neko zainteresovan da ide sa mnom i Shebezom?
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by KUSHA »

Za sad iz Kraljeva dolaze četvoro i ima jos jedno mesto upražnjeno.
Modesty
Freebiker
Posts: 69
Joined: 21 Nov 2012, 11:49

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by Modesty »

Goranu i meni će se pridružiti Luuzzeer s Anadelom. Danas očekujemo da nam se javi naš prijatelj Aca; ako i on potvrdi svoj pohod na Rtanj, biće nas petoro i mi smo popunili auto.
Modesty
Freebiker
Posts: 69
Joined: 21 Nov 2012, 11:49

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by Modesty »

Goran, Laslo, Anadela, Aca Mikulić, ja - vozilo popunjeno
Mladen_Boljevac
Posts: 5
Joined: 27 Dec 2011, 16:19
Location: Boljevac
Contact:

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by Mladen_Boljevac »

Posto imam pogled na Rtanj sa prozora reci cu vam u petak kakvo je stanje oblacnosti ili padavina.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by bluealek »

Mladen_Boljevac wrote:Posto imam pogled na Rtanj sa prozora reci cu vam u petak kakvo je stanje oblacnosti ili padavina.
Pošto bih voleo da ove godine zaista stignem na vrh, svakako neću preceniti sebe pa poći severnom stranom, nego ću praviti društvo Đoletu u usponu južnom stranom (a u izgledu je da će nam se možda još neko pridružiti). Čak razmišljam i o nečemu još bezobraznijem, da odem do Vrmdže i da se kolima probijem glavnom džadom po visoravni Rtnja do poslednjih Mužinačkih lovačkih koliba. Kakva je gore trenutno situacija sa snegom, odnosno koliko ga ima?
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: R T A NJ 22 dec. (III freebrtanje)

Post by rajko55 »

Sale "LENČUGO" :D da nećeš i do kapele džipom :lol:
Post Reply