Stara planina

Gde ići, kuda ići, koja mesta treba posetiti i videti, koji putevi, staze i stazice su zanimljivi

Moderator: Moderatori

Post Reply
Bambi
Posts: 6
Joined: 20 Sep 2010, 18:09

Stara planina

Post by Bambi »

sad sam gledao neke klipove stara planina za sad prednjaci ispred vecine drugih samo jos da pogledam gde ja na googlle earth i to je to eto zivot mi je prosao na brzaka i gde sam bio nigde pa bi bas zeleo tamo da odem to je sve ok ali ako ja budem spavao u satoru jer za drugo nemam para gde se bajs ostavlja tada da mi neko objasni kako se bajs cuva nocu bilo gde da se krene i u apartmanu ti dobijes sobu a bajs... eto do sad sam bio na par tura sa planinarima ali to je malo koliko se toga moze videti na na biciklu i zato sam se odlucio prikljuciti SAD MIJE ZAO ZA GODINE KOJE SU MI PROSLE U NE ZNANJU....imam 27 godina ne mogu to ni da izgovorim.. I HTEO BI DA UGRABIM JOS OVO MALO STO MI JE OSTALO jer posle zena deca znate kako to ide :((((
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Stara planina

Post by bluealek »

To gde spavaš u šatoru ti nije Beograd... Tamo NEMA KO da ti ukrade bajs noću (bar se još nikad nikom nije desilo ako je na planini, daleko od asfalta). Ako te baš spopadne žešča paranoja, uzmeš katanac pa ga zaključaš za neko drvo. Čim se malo odomaćiš u istraživanju divljine, postaće ti jasno ovo što pričam. Bagra je po gradovima.
Post Reply