-POSETITE RUDNO-

Gde ići, kuda ići, koja mesta treba posetiti i videti, koji putevi, staze i stazice su zanimljivi

Moderator: Moderatori

User avatar
VilaSelenaRudno
Posts: 5
Joined: 01 Feb 2011, 14:59

-POSETITE RUDNO-

Post by VilaSelenaRudno »

POSETITE RUDNO NA GOLIJI I VIDECETE DA JE ODLICAN TEREN ZA BICIKLISTE,VEC SU ODZANE NEKE MTB TRKE.STO SE TICE SMESTAJA,EVO POGLEDAJTE http://vila-selena-rudno.npage.eu i http://rudno-golija.webstarts.com
Attachments
IDELNO ZA PLANINSKI BICIKLIZAM.jpg
(135.78 KiB) Downloaded 427 times
dsc01695.jpg
(96.65 KiB) Downloaded 427 times
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by arxmilan »

slabo pamtim mesta, ali cini mi se kao da smo ovde vec bili
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by alazovic »

Pa i nismo ovde svi bili ONAJ put, na samom Rudnu je bila samo ekipa sa Mahindrom :)
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by alazovic »

U svakom slučaju pozdrav za ljude iz vile Selena, ali mene ne bi oprali ni Ibar ni Morava ako bi došao na Rudno, a ne bi odseo kod Milijane u Belom Bagremu :)
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by pedja »

Milijana ne spamuje svojim reklamama, nju stavljam u tefter za kad navratim na tu stranu :)
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by Nikola »

A kako mi zaljubljenici u prirodu iz gradova da saznamo o određenim smeštajnim kapacitetima koji se pojave na nekoj od planina ? Da li vlasnik treba da plati reklamu na televiziji ?
Za mene koliko je spam prvi post toliko je spam i poslednji post, jer ja ne znam ni za Selenu ni za Milijanu.
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by alazovic »

Ih bre Nikola, ako ne znaš gde ćeš, ti skokni do bjs!
Uvek ima načina, a ne treba nešto reklamirati na 100 mesta, posebno ne sa nekim ogrooomniim slikama.
Milijanin restoran se nalazi u turotekama i galerijama vožnji, što FB populaciji obično znači nešto. Ako pažljivo zagledaš možeš da nađeš: http://freebiking.org/wpg2?g2_itemId=12048 , http://alazovic.fotopic.net/p49466684.html , a i na SCG Route karti imaš POI...

A možeš i da pitaš ljude sa foruma ako planiraš neku vožnju - neko bi pomogao savetom, a neko bi se možda i pridružio :)
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by Nikola »

Aco u tome i jeste stvar, ovde je dobijen odgovor gde će NEKO da ide a bez da je IKO pitao ( ne odnosi se na tvoj post, on je bio u potpuno prijateljskom duhu) , tako da sa mog aspekta kao neinformisanog posmatrača to je isto reklama koliko i bilo šta drugo.

ps: Što veće slike to bolje, ja sad imam malog klinca tako da sam i malo promenio kriterijume smeštaja.
ps: #2 Što više ovakvih ponuda to bolje po nas zaljubljenike u prirodu ;)
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by bluealek »

alazovic wrote:Ih bre Nikola, ako ne znaš gde ćeš, ti skokni do bjs!
A mogli bismo Beli Bagrem i da ubacimo u BJS...
User avatar
Бранко
Freebiker
Posts: 63
Joined: 17 May 2010, 09:25

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by Бранко »

Хмм...У ствари дискусија има смисла...Питање је да ли треба писати ако смо се негде добро провели, били добро дочекани, јефтино јели или спавали а да нас нико није за питао (Ко је ишао на Кукавицу зна о чему причам). Супротно томе, било би пожељно написати коју реч и о томе када се не проведемо лепо, кад некуда не треба ићи ,свраћати или коначити због личних лоших искустава (опет субкјективно али разумљиво) . Да ли то значи да се наша добра искуства могу сматрати рекламом? Ненамерном/добронамерном али ипак рекламом. Шта ви мислите?
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by asrdjan »

Бранко wrote:Питање је да ли треба писати ако смо се негде добро провели, били добро дочекани, јефтино јели или спавали
Mislim da u svakom slučaju treba pisati... Baza jeftine spavke je ipak samo spisak, i ne znamo šta stoji iza svake stavke. A meni su ovde koristile informacije o dve relativno povoljne lokacije za boravak na Goliji (makar bile i reklame)...
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by shebez »

Nikola wrote:ps: Što veće slike to bolje, ja sad imam malog klinca tako da sam i malo promenio kriterijume smeštaja.
:idea: Sada je potrbna veca kaseta za presvlacenje :mrgreen: :lol:

Pozdrav :!:

PS:Nemoj da se ljutis, shala, jedva cekamo obojicu da vas vidimo na biciklu.
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
VilaSelenaRudno
Posts: 5
Joined: 01 Feb 2011, 14:59

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by VilaSelenaRudno »

DRAGI MOJI,ZELIM DA NA OVIM STRANAMA SVI IMAMO NEKIH KORISTI,VAMA UDOBAN SMESTAJ, A MENI DOBRI GOSTI I TO JE TO!
DOBRO RECE NEKO OD VAS,POGLEDAJTE BJS I VIDECETE OPET NAS SMESTAJ.
NE RAZUMEM ZASTO JE PEDJA NAPISAO DA JE OVO SPAM,JER SAM VEC U BAZI JEFTINE SPAVKEZA PLANINU GOLIJU -http://freebiking.org/2011/01/vila-selena

NO" BOZE MOJ,SHVATITE KAKO HOCETE, ALI ZA OVE LJUDE KOJI SU ODSELI KOD MENE NIJE BILO NIKAKVOG SPAMA NITI NAPADNIH REKLAMA!
POZDRAV ZA alazovic, I SLEDECI PUT NAVRATI BAREM NA RAKIIICU,NECE SE LJUTITI MILIJANA ZBOG TOGA!!!!
-VILA SELENA - RUDNO
Attachments
Picture 103.jpg
Kraljevcani i Novosadjani
(149.73 KiB) Downloaded 278 times
Picture 102.jpg
VILA SELENA RUDNO
(125.77 KiB) Downloaded 278 times
Picture 101.jpg
Novosadjani
(136.77 KiB) Downloaded 278 times
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by pedja »

Nemam nesto volje da ti objasnjavam sta je spam. To je tema koja je tako dobro obradjena da samo onaj ko nece, ne zna.

No, gledaj to ovako: Freebiking je nastao tako sto je odredjen broj ljudi (medju kojima se jedan do dva čoveka posebno izdvajaju) ulozio dosta znanja, truda i vremena a bogami i para u sve to. Kad neko Freebiking ne vidi kao nista drugo nego odlicno mesto gde ce da se besplatno izreklamira i tako sebi poveca profit, vrlo je jasno o kome se radi.

Pored malih oglasa, baze jeftine spavke i prostora za banere, tebi je ipak najmilije bilo da ljuljnes reklamu ovde. E zato kod mene u tefteru tebe nece biti, a ako me i upita za tebe, budi uveren da ce zavrsiti kod Milijane.

Da ne pomnjem nekultuno pisanje velikim slovima, valjda da se rečima prida veći značaj nego što ga imaju.
User avatar
VilaSelenaRudno
Posts: 5
Joined: 01 Feb 2011, 14:59

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by VilaSelenaRudno »

Ako ti koristis priliku da reklamiras nekog drugog tako sto ljagas mene onda ti zloupotrebljavas ovaj prostor!
Ponovo kazem da zelim da imamo svi koristi,naravno ti imas svoj izbor ali i drugi imaju svoj! Nisam se reklamirao na sajtu koji pise o elektronici ili o zivotinjama vec na mestu gde bi mogao da promovisem i sebe i svoj kraj i svoju drzavu jer sajt nije ogradjeno dvoriste! Zemljace ako se ikada upoznamo videces da je tako, nemoj misliti da samzloupotrebio mesto- samo zelim svima dobro!
P.S. Dosao kod mene ili Milijane sve jedno je i ako dodjes DOBRODOSAO!
Eto ti reci sa velikim znacenjem!
Post Reply