Dosadna pocetnicka pitanja

Sve o "ležećim" biciklima

Moderators: IRalic, Moderatori

chaba
Posts: 21
Joined: 26 Feb 2011, 14:14
Location: Zrenjanin

Re: Dosadna pocetnicka pitanja

Post by chaba »

Pozdravi!

Pošto sam i sam početnik, sa cca. ~1600 km u izležavanju, elem:
IRalic je napisao:
U pocetku su moguci takvi problemi sa neugodnoscu tog vratnog dela, dok se misici ne naviknu na novu poziciju.
Trebalo bi da prodje posle par stotina kilometara :D Samo teraj i ne brini :)
upravo tako! Osećaj "nasilnog držanja glave poluuspravno, do poluležim" nestao je oko 500-700 km, zajedno sa reflexom da se sa obe noge držim uglavljen između naslona sedišta i pedale :oops: . Naravno Goranovo sedište je dobio malo tunninga sa acetilenom... tj. mesto gde se sedište lomi oko lopatica, je spušten ispod nivoa lopatica, it feels just right (barem u mom slučaju). Dodat je naslon za Z80.
Inicijalno oduševljenje "izležavanjem u kartingu dok pedalam" nije opao, prosečna brzina još uvek raste, samo mi jedino pomalo smeta privlačenje pažnje... preostaje mi jedino da instaliram t.p. polje...

S Poštovanjem:
K.Č.
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Dosadna pocetnicka pitanja

Post by Gruja »

chaba wrote:preostaje mi jedino da instaliram t.p. polje....
Ako ti to uspe, moraćeš da mi objasniš kako radi... i ja bi to jako voleo da instaliram! :mrgreen:
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Dosadna pocetnicka pitanja

Post by IRalic »

chaba wrote:samo mi jedino pomalo smeta privlačenje pažnje... preostaje mi jedino da instaliram t.p. polje...
Jedini lek je da se zatvoris u velomobil, i zatamnis "stakla" da ne vide ko je unutra :mrgreen: ;)


Pozzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
Post Reply