SCG Route 2.40

Ovde možete diskutovati o kartama, njihovom korišćenju, o načinima i opremi za orijentaciju u prirodi. Naravno, raspravama na temu GPS tehnike kao modernom načinu orijentacije je mesto ovde.

Moderator: Moderatori

Post Reply
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

SCG Route 2.40

Post by alazovic »

Izašla, najzad!

I posle dve verzije odugovlačenja, ubačena mi je kompletna hidrografija od Kraljeva do Kopaonika sa svim nazivima potoka koje sam mogao da na'vatam!
Što znači da sad moram da odradim krajeve zapadno od Ibra, a i severno od Z. Morave 8)

Neće vala jedan Kučaj da bude bolje odrađen od mog komšiluka!!! :)

L.A.
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: SCG Route 2.40

Post by alazovic »

Probao, lepo...

Dok ne stigne DEM varijanta, ubacio sam scgr2.40 zajedno sa adria topo 2.0 i došao skoro na isto na mom Oregonu.
U ovaj update ušlo je i par putića po Čemernu, Jelici, Stolovima, Goču... A i Bar u Crnoj Gori sam solidno ispunio raznim tačkicama interesa - nije da se hvalim, al' nije da nije :)
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: SCG Route 2.40

Post by bluealek »

Svaka čast Aco, tako se to radi! Posle Goča i Čemerna, na redu je Golija, pa da lagano spajamo ka Tari dok ne pokrijemo sve :)
Post Reply