*.gpx (how to...)

Ovde možete diskutovati o kartama, njihovom korišćenju, o načinima i opremi za orijentaciju u prirodi. Naravno, raspravama na temu GPS tehnike kao modernom načinu orijentacije je mesto ovde.

Moderator: Moderatori

Post Reply
Fickey
Posts: 29
Joined: 24 Apr 2010, 22:55
Location: Klenje, Macva

*.gpx (how to...)

Post by Fickey »

Bicu kratak:
Imam Easytouch ET-922!
Skinuo sam trekove u *.gpx sa freebiking.org, da li postoji mogucnost da im ubacim o ovaj GPS? Ako postoji, kako to da uradim?
Against the grain should be a way of life
What's worth the price is always worth the fight
Every second counts 'cause there's no second try
So live like you're never living twice...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: *.gpx (how to...)

Post by bluealek »

Ime dotičnog meni ništa ne govori, tako da nemam predstavu kakav softver se u njemu nalazi i šta sve može. Ako smem da nagađam, zvuči kao neki bezimeni kinez za automobilsku navigaciju, a takvi najčešće nemaju mogućnost učitavanja eksternih trekova. Ako na dotični ipak mogu da se instaliraju nezavisne aplikacije, spoj sa Ozi Explorer CE bi ti jako lepo završio posao. Što se konverzije GPX formata u druge često korišćene formate tiče, možeš sve da obaviš preko Ozi-ja, a možeš da koristiš i nezavisne aplikacije kao što je Gartrax.
Fickey
Posts: 29
Joined: 24 Apr 2010, 22:55
Location: Klenje, Macva

Re: *.gpx (how to...)

Post by Fickey »

bluealek wrote:Ime dotičnog meni ništa ne govori, tako da nemam predstavu kakav softver se u njemu nalazi i šta sve može. Ako smem da nagađam, zvuči kao neki bezimeni kinez za automobilsku navigaciju, a takvi najčešće nemaju mogućnost učitavanja eksternih trekova. Ako na dotični ipak mogu da se instaliraju nezavisne aplikacije, spoj sa Ozi Explorer CE bi ti jako lepo završio posao. Što se konverzije GPX formata u druge često korišćene formate tiče, možeš sve da obaviš preko Ozi-ja, a možeš da koristiš i nezavisne aplikacije kao što je Gartrax.
@bluealek

GSP radi na Windows CE Core 5.0!
Against the grain should be a way of life
What's worth the price is always worth the fight
Every second counts 'cause there's no second try
So live like you're never living twice...
Post Reply