Deli Jovan od 26. do 28. septembra

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Post by sel_emil »

hm? sta su to blatobrani?
Sale, ipak nas iz ns ide cetvoro, Stasa je sprecena.
Vidimo se uz put negde
poz
Emil
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Čuj, ako Staša ne ide, a meni se ne javi niko više zainteresovan iz Beograda, ladno bi mogao ti da pokupiš pri prolazu kroz BG i Nikolu i mene? Ili ti beše fali jedan nosač za bajseve za tako nešto?

Jeste da su mi 3-4 čoveka rekla da bi "možda išli", ali tu hipotezu niko do ovog trenutka još nije potvrdio. A nema još puno vremena za to. Sve više mrzim beskonačno nakanjivanje i dogovore u zadnji čas...
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Post by sel_emil »

moze, trebao bi mi samo nosac za kuku ako imas, imam kuku. Ja imam onaj sto se okaci na zadnja vrata pa svinguje po blatobranu....
mogu vas skupiti,mozemo se jos sutra dogovoriti
poz
zzznikola
Freebiker
Posts: 5
Joined: 14 Mar 2008, 00:36
Location: Beograd

Post by zzznikola »

SHIT! Pa ja imam slickove da slickiji ne mogu biti! A necu imati vremena sutra da odem da kupim krampone! javascript:emoticon(':shock:')Stvarno umem sam sebe da iznenadim... ponecu flastere i gazu javascript:emoticon(':(')
Cujemo se onda sutra da vidimo ko kupi koga i kada.
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Post by Nikola »

Ja ti mogu poneti land cruiser shwalbe imam par jedan skoro nove ali su 1.7 pa ne znam koliko bi to moglo biti dobro rešenje
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Dakle drugari, meteorološke prilike nam baš baš kvare planove. Sa Emilom sam već razmenio informaciju, ali evo i zvanično da vas obavestim da je zbog iznenadnog obrta u meteo prognozama, koji govori da će i subota biti kišna, Goca otkazala planinarsku akciju na Deli Jovan. Zvala je i meteorološku stanicu Crni Vrh iz koje su joj dali lokalnu prognozu za Deli Jovan koja se potpuno poklapa sa onim što se može nazreti iz izveštaja na raznim meteo sajtovima, dakle šanse da u subotu bude povoljno vreme za bilo kakve outdoor aktivnosti su apsolutno nikakve. Dobila je informaciju i da na visinama oko 1000 m trenutno duvaju jaki vetrovi, da je vidljivost nikakva i da je temperatura tek poneki stepen iznad nule, a to su uslovi u kojima bi bilo suludo voditi grupu celom dužinom grebena Deli Jovana. Na žalost, ništa manje suludo ne bi bilo ni pedalirati u tim uslovima.

Pošto i dalje imam želju da se okupimo i napravimo BAREM JEDAN sjajan dan na biciklima u prirodi, predlažem da pažljivo pratimo razvoj vremenske situacije i ako sutra ujutro i dalje bude stajalo da je nedelja ok, odnosno da će ovaj ciklon dotle definitivno proći, da barem realizujemo onaj krug po Kučaju koji smo prošli put otkazali zbog lošeg vremena. Bliže je i brže se stiže, a to je zaista beskompromisno fantastičan MTB teren.
Post Reply