Biciklisticki dresovi

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
VladaS
Freebiker
Posts: 117
Joined: 26 Sep 2008, 21:32
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by VladaS »

Danas su u Igorovom lokalu bili u ponudi xxl i l velicine.
Probao sam oba i oba su za mene nosiva.
Kada sam obukao veci prilicno je komotan, kada bih se savio u bic. polozaj pravio se 'trbuh' od dresa, dok mi je L bio suvise kao body majca pripijen i donekle kratak.
Tako da sam se odlucio za xl koji danas nije bio u ponudi, ali se oslanjam na velicinu izmedju.
Gosha me je slikao pa cu okaciti kako mi obe velicine stoje kada mi posalje.
User avatar
Gosha
Freewheeler
Posts: 239
Joined: 28 Oct 2008, 13:19
Location: Beograd

Re: Biciklisticki dresovi

Post by Gosha »

Poslao :D

I ja sam u nekom proseku od 185cm i 80-ak kg, pa me uracunajte za velicinu koju uzimaju slicni :D

Opcija natpisa/imena izgleda stvarno postoji, s tim sto ce se proveriti da budu bela slova na zelenom okovratniku, prakticnije je :D Ukoliko moze, meni neka pise GOŠA, opciono GOSHA [ako nema nasih slova]. Naravno nemam nista ni protiv cirilice ukoliko se tako odluci - ГОША :D
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Biciklisticki dresovi

Post by x3m_optimus »

Auuu... pa ja sam totalno van toka... Jbte, mogao sam i ja juce da svratim da vidim... Au kako sam se smorio :cry:

Mogu li ja nekako tu da se uklopim i kako? Shebez brate, obavestavaj :D

Jest' da nisam neki ljubimac zelene boje, ali ovo je cool skroz! Jos kad sam video ime na kragni, znaci vrh!
User avatar
VladaS
Freebiker
Posts: 117
Joined: 26 Sep 2008, 21:32
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by VladaS »

Image
xxl na meni: nosivo ali veliko, luft u rukavima, oko trbuha i kragne, jos ispade pivsko stomace

Image
l varijanta: nije lose, ali osecam da bi mi broj veci dobro dosao, pre svega zbog duzine i manje zategnutosti, mislim da nije za preko 180 visinu.
User avatar
Blaza
Freebiker
Posts: 98
Joined: 04 Jun 2009, 19:40
Location: Beograd

Re: Biciklisticki dresovi

Post by Blaza »

Naravno, potvrda -L-, za mene, nadam se da se neskuplja pri prvom pranju ;)
kad mogu da nazovem i koga za preuzimanje
pozz
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by shebez »

Sutra se nalazim sa Saletom u TC Usce u 17:30. Ko hoce i moze da svrati i vidi kako izgledaju dresovi nek se javi. Posle toga saljem dresove za Novi Sad.
Sto se tice ljudi koji su dosada izabrali dresove i ako mozete po njima da izaberete velicinu:
L - Igor Ralic,
XL - Vlada Sremcevic,
XXL - Gosha i meni odgovara XXL
XXXL - Kusha,
Pa ako vam ovi parametri odgovaraju bez probanja vi mi samo javite da li hocete i koju velicinu.
U svakom slucaju mi se javite 062/370-450

Pozdrav,
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by alazovic »

Uh, ja sad potpuno u rebusu, sa mojih 185 ispada da bi dužina trebala xxl, a kako sam mršaviji od Vlade - xl bi bila u svim ostalim merama.
XL će mi biti smanjena k'o sa pranja, a u xxl varijanti ću izgledati kao ofinger za majcu...
Pošto se majce u svakom slučaju prave ručno (valjda?) da li bi mogla za mene neka " malko produžena" varijanta xl majce? Ako nema zakeranja, onda jednu XXL, pa kud puklo... :(
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Biciklisticki dresovi

Post by sssasa »

....za gosn Acu ce biti u varijanti xl sa produzenim torzom :wink: naravno da sve varijante mogu da se rade jer je sve to poluindustrijska proizvodnja. Gazda Sloba kaze krojacici kod ovog dresa pusti duzinu malo vecu i nema problema. Posto je meni xxl dobar a imam 97kg tesko da bi tebi pristajao s obzirom da imam 20kg vise od tebe. S toga ne beri brigu bice kao da je za tebe ne siven no liven :)
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by bluealek »

Dakle verovatno ću i ja ući nekako u XXL, s obzirom da smo sličnog gabarita (doduše, jesam malo prebacio stotku, ali sa ozbiljnim ambicijama da se to tokom ove sezone anulira :wink: ).
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by barda »

Za Novosađane i one iz okoline:

dresovi su stigli u naš grad i zakazujem za petak od 19-20h skup i probu u kafeu Sting (severna strana stadiona Vojvodine gore).
:mrgreen: (ove su boje)
Potrebno poneti i 1500din, ako želite da poručite :D
Ukoliko je potrebno, organizovaću i u subotu popodne probu na istom mestu :wink:

Moj telefon je 063/532-413
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Biciklisticki dresovi

Post by sssasa »

...moli se drrug Barda da ako vidi ovo veceras,sutra da me kontaktira na tel. 0641277783 ili 0645949405
User avatar
Blaza
Freebiker
Posts: 98
Joined: 04 Jun 2009, 19:40
Location: Beograd

Re: Biciklisticki dresovi

Post by Blaza »

Jel ima nekih informacija u vezi dresova, do oje faze su stigli?
Pozz
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by barda »

Stigli su do faze da ih ja sutra šaljem iz Novog Sada ponovo za Beograd :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
lecha
Posts: 16
Joined: 02 Mar 2010, 00:30
Location: Bajina Basta

Re: Biciklisticki dresovi

Post by lecha »

Ako ima zainteresovanih, ja bih, recimo mogao ponuditi klasichne pamuchne majice sa logom FREEBIKING-a ili vec nekim zeljenim dizajnom. Bavim se ovim poslom vec 10-tak godina, a na forumu sam nekih 20-tak dana. Mogla bi recimo varijanta u nekoliko boja, cena oko 400 din/kom, slanje AKS-om... Moze i polo varijanta... dugi rukav...
User avatar
petar_NS
Posts: 1
Joined: 05 Apr 2010, 23:49

Re: Biciklisticki dresovi

Post by petar_NS »

Pozdrav.
Da se prijavim i ja - Petar iz Novog Sada. Po onome sto smo danas pricali odgovara mi XL.
Post Reply