Biciklisticki dresovi

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
marin
Posts: 34
Joined: 14 Oct 2005, 09:21
Location: Knjaževac

Re: Biciklisticki dresovi

Post by marin »

Evo još jedne prijave za dres koji "otvara u struku".
Verovatno će biti još zainteresovanih iz moje okoline kada dođe do konkretnijih podataka o ceni i sl.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by barda »

1. arxmilan
2. shebez
3. barda
4. bluealek
5. vladas
6. iralic
7. alazović
8. rajko55 - zeleni
9. rajko55 - ljubičasti :D
10. marin

Znači ispunili smo osnovni zahtev - min 10 komada! :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by rajko55 »

Barda jel to mislis ljubicasti da mi se posle piva slaze sa bojom ociju :lol: bolje crni da se nevidim u mraku posle piva , stupa novi zakon na snagu oduzece mi bajkersku dozvolu :lol: pozz
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Biciklisticki dresovi

Post by sssasa »

...bar dan gospodo ! Iako me nema redovno medju vasim redovima ipak i ja bih zeleo da se uniformisem kao i vi jer se osecam jednim delom pripadnikom vase partije. Dopada mi se varijanta zelene bojee dresa ali kao sto je vec neko gore predlozio dobra varijanta bi bila da se ubace i pa belih linija koje bi razbile jednolicje. Kad kazem linije mislim na tanke diskretne linijice debljine do 5mm oko obima ruke oko struka oko vrata i eventualno od ispod pazuha pa do struka po boku. Taj kontrast bele na zelenoj osnovi izgleda fantasticno. Sto se texta tice tj natpisa iz vec vidjenog i predlozenog se moze izvuci neka esencija i uz dogovor svih to uzeti za logo ali bih to prepustio kolegama koje su umetnicki nastrojene duse.
E sad kvalitet i velicina to je diskutabilno i valjalo bi kako ralic kaze da se to uradi individualno merenje ako je ikako moguce ( mada cisto sumljam poznajuci poslovicnu poslovnost nasih firmi). Sad mi jos pada na pamet da organizujemo proizvodnju preko njegovog ortaka iz Poljske :mrgreen: jer je po istoj ili slicnoj ceni dobija se dres na meru i u kvalitetu koji je sigurno bolji od naseg....ja ga pretera sad sa mastanjem :oops: .
Elem kako god ja sam za svaku ideju za koju je vecina. Racunajte na mene, komada jedan kratki rukav, neka velicina omanja za dete visine 184cm i 97kg tezine,obim grudi 110cm obim struka 96, obim nadlaktice 39cm. Za varijantu dugog rukava videcemo kasnije. No pisacemo se jos ovde pa ce mo i detaljisati do konacnog dogovora i narucivanja.


Pozdrav iz Pozarevca
negrosa
Posts: 1
Joined: 27 Dec 2009, 17:24

Re: Biciklisticki dresovi

Post by negrosa »

Pozdrav svima na forumu ja sam Slobodan iz Kragujevca sam i imam proizvodnju i prodaju biciklisticke opreme. Ja cu napraviti par nekih ideja za biciklisticki dres samo bi molio nekog od vas da me uputi malo i posalje mi neki logo koji bi trebao da stoji na dresu kako bi ja imao otprilike polaznu tacku na osnovu koje bi napravio neko resenje i cenu dresa naravno. Ukoliko ste zainteresovani kontaktirajte me preko mail-a pa cemo napraviti neko resenje.
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by shebez »

Pozdrav Negrosa,
Pricao sam sa Sasom iz Pozarevca o tebi. Sale te je lepo nahvalio i poslao mi je nekoliko slika tvojih dresova i potpuno su ok.
U sustini ovde se raspravljalo oko izgleda... Dres zelene boje, napred logo freebikinga, pozadi neka slika, mozda neka sarica ili nesto slicno da ubije monotoniju i to je to.
Barda je dao neki okviran predlog kako bi to trebalo da izgleda...
Image
Image

Nadam se da tebi nece biti problem da nam das neki predlog kako to moze da izgleda i da nam das neku ponudu. Ovde su se ljudi vec javili da su zainteresovani jos kad bi imali nesto opipljivo da vide kako to izgleda sigurno bi se jos njih javilo.

Pozdrav...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by barda »

Nešto ovako - žute majce - kao na Tour de France

Image

Ili crna varijanta

Image
Image
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by bluealek »

Moram priznati da i jedno i drugo sjajno izgleda! Ja sam predložio zelenu kao neku zaštitnu boju Freebikinga, ali i ove varijante su sasvim ok. Ne bi bilo loše da pored bici dresova uradimo i klasične, pamučne letnje majice, sa nosati unaokolo kad nismo na bajsu. One su barem bagatelno jeftine.
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by rajko55 »

Super uradjeno Barda svaka čast i boje su pogodjene,imaš moju podršku za idejno rešenje i boje dresova,nadam se da ću ih provozati do Barselone i nazad. pozdrav
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by alazovic »

Klasične majce - može i to :)
Ako krene spisak, prijavljujem se za dve raznobojne!

No, sad nešto gledam ovu predloženu varijantu...
Nešto bi mi bilo prirodnije da se rotiraju prednja i zadnja slika. Spreda bajker na steni, a otpozadi natpis. Šta mislite o tome?
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Biciklisticki dresovi

Post by sssasa »

...dobra ideja za obicnu majcu tj civilnu varijantu. Mislim da obicna majca sa sve stampom nije skuplja od 7-8 eur tako da to i nije neki trosak tako da me imate na broju i za to.
A sto se dresa tice ipak mislim i i dalje tvrdim da bi osnovna varijanta dresa trebala biti zelena a ntpis moz napred moz pozadi gde god kasnije opcije mogu biti i zutei crne i roze ( za Rajka).

Za kolegu Bardu odmah i molba da u elektronskom obliku posalje Slobdanu logo za napred i pozadi pa da covek po ovim praznicima napravi demo dres pa da to ljudi vide i izjasne se o tome.



pozdrav
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by barda »

Ja sam ove dresove dobio od Shebeza (koji je u kontaktu sa Slobodanom) pa mi pade na pamet da ih malo išaram....
Jedino fali i adresa sajta - to sam zaboravio :?

Za logo freebikinga i slike obratite se Saletu, on ima bolje verzije

A i ja sam za obične majce
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Biciklisticki dresovi

Post by sssasa »

...a Shebez od mene :) ...odlicno! Znaci za logo je imenjak moj duzan da dostavi pa da se sve to pokrene sa tacke dogovora :arrow: ka tachci ostvarenja.
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by shebez »

Sssasa je u kontaktu sa Slobom i on ima vec iskustva sa Slobinim dresovima...
On jemci kvalitet :lol: a ja imam puno poverenje u njega...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
pavle93
Posts: 14
Joined: 09 Jan 2010, 20:41

Re: Biciklisticki dresovi

Post by pavle93 »

Zainteresovan sam za jedan dres crne boje sa zutom trakom na rukavima (post od "barda", 29.12.2009.).
Koja ce biti cena?
Post Reply