8 zemalja i 3 mora

Ponovili ste se i zelite svima da se pohvalite? Učinite to ovde.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

8 zemalja i 3 mora

Post by rajko55 »

Ja necu o usponima ja cu o tome da sam bajsom prosao 8 zemalja Madjarska-Slovenija-Italija-(Vatikan)-Makedonija-Hrvatska-Bosna i C.Gora 2x i okupao se u 3 mora Ligurskom-Tirenskom i Jadranskom i ukupno 2008 godine izvezao 13.500 km. da grane sunce da se otopi sneg pa da krenemo ponovo drumovima. http://rajko55.fotopic.net/ pozdrav od Rajka
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: 8 zemalja i 3 mora

Post by bluealek »

Rajko, ne znam ima li nekoga ko ne mašta da obiđe sve to što si ti obišao za tako kratko vreme? I ja sve češće hvatam sebe da zamišljam da ću, kad porastem, da budem Rajko :wink:
User avatar
milke
Freebiker
Posts: 139
Joined: 27 May 2006, 13:02
Location: Kraljevo

Re: 8 zemalja i 3 mora

Post by milke »

Bolje reći da ćeš jednog dana da podetinjiš i da kreneš da ispunjavaš svoje snove i maštanja :)

Svaka ti čast Rajko, šta više reći... Od tebe može dosta da se nauči :wink:
There are 10 types of people in this world. Those who understand binary and those who don't.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: 8 zemalja i 3 mora

Post by bluealek »

Kad smo mali, mislimo da život počinje kad završimo školu. Dok se ne zaposlimo, mislimo da će život početi kad počnemo da radimo za dobru platu ili organizujemo neki privatan biznis od koga ćemo sebi moći da priuštimo ovo ili ono, da se skućimo, itd. Onda skapiramo da nismo ni bili svesni koliko je ono vreme dok smo išli u školu i studirali bilo život, koliko smo ga tada imali više za sve i svašta. U nekom trenutku pomislimo da ćemo priliku za "popravni" dobiti kada odemo u penziju. Pod uslovom da je doživimo, da još uvek budemo čemu i da ista bude dovoljna da nam priušti nešto više od natezanja parčeta hleba do sledeće penzije. Skloni smo naknadnoj pameti, uvek tek sutra postajemo svesni šta smo sve mogli danas. A vreme koje protekne više se nikad neće vratiti, ovoliko godina imaš sada i nikad više. Mudrost je naučiti kako da od ovog trenutka uzmeš najviše što možeš, uprkos problemima sa kojima se suočavaš. A što se problema tiče, uvek ti oni koje trenutno imaš deluju najveći na svetu i jedini nerešivi :)
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Re: 8 zemalja i 3 mora

Post by Dejv »

Ja sam vala vec pri kraju gimn skontao da je najsrecnije doba ono kad si u vrticu (obdanistu)
Nista ne znas, nista te ne tangira, zasticen si ko beli medved... Tvoje je samo da se igras... (a ja to tada nisam znao da cenim...)
Misim - ja dok sam bio dete bio je tamo neki rat u SFRJ... mislis da sam znao nesto oko toga... jok :D Inflacija? Ma daj....
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: 8 zemalja i 3 mora

Post by shebez »

Rajko ostvaruje svoj san, i ostavlja nas samo da mu zavidimo. Ja imam problem sto moram mnogo stvari da uskladim sa biciklom, ali nadam se da cu imati vise vremena.
Rajko sta je sledece???
Sta si planirao za ovu godinu... :?:
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: 8 zemalja i 3 mora

Post by rajko55 »

Imam vise stvari u planu a najvrednija mi je Azurna obala Djenova-San Remo-Kan-Nica ako bude srece i do Barcelone ali otom potom,a imam u planu i Svetu goru,a moram da udenem i planinare izmedju jer idemo pocetkom juna na Olimp.
pozdrav svima i neka se pedale okrecu
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: 8 zemalja i 3 mora

Post by shebez »

Najavi putovanja ako ti treba drustvo ima vec zainteresovanih...
http://forum.freebiking.org/viewtopic.php?f=3&t=923
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: 8 zemalja i 3 mora

Post by rajko55 »

Hvala Sale na lepim recima,hvala i ostalima na cestitkama nadam se dacete i vi ostvariti svoje zelje i vise voznji i sto dalje,Shebez kad bude nesto konkretno najavicu mada bi ja za Hilandar ako bude lepo vreme pocetkom Maja posto 31 idem sa planinarima u Grcku a Azurna obala krajem juna i juli a ako se ide za Barselonu zakacio bi se i avgust.pozdrav
Post Reply