Projekat za samogradnju

Sve o "ležećim" biciklima

Moderators: IRalic, Moderatori

Post Reply
User avatar
Biodiesel
Posts: 79
Joined: 15 May 2008, 13:59
Location: Beograd

Post by Biodiesel »

@IRalic... Pa specijalkom se kilometri najbolje konzumiraju :P . A boli sigurno manje nego izrada recumbenta čiji je ram prevelik pa prodavanje. E pa imajući to u vidu ja lepo pitam ima li neko da prodaje neki ram ili da to profi zna da napravi pa da krenem. Čisto da izbegnem napravi ram....pa ne odgovara....napravi drugi...uh još samo da sam ovo.....napravi treći....e sad mogu da odem u penziju.... :P
crazy biker
Posts: 117
Joined: 08 Jul 2007, 21:57

Post by crazy biker »

i mene interesuje low racer,ali nema nista dok ga ne napravis,ja evo odugovlacim sa pravljenjem bilo kakvog benta vec 2god bas zbog tih majstora,ali i zbog navodnog nedostatka vremena.Jedino sto moze da te spasi muke je steintikeov speedster low racer koji je oko 500e za kotrljajuci ram(ram sa tockovima).Ja bi ga kupio kada bi bio u stanju da ustedim pare(sve ode na zene i jeftino pice :D )
User avatar
Biodiesel
Posts: 79
Joined: 15 May 2008, 13:59
Location: Beograd

Post by Biodiesel »

@crazy biker...ajde baci neke sličke tog low racera pošto sam bio na njihovom sajtu i vidim samo trajkove. Jel može to bez tih točkova pa da izađe malo jevtinije. Mislim spreman sam da dam oko 250 do 300 eura za izvaren ram spreman za farbu. Sam ću ja da upletem obručeve i nable... :) . E a to što kažeš da nemaš vremena pa tek kada kreneš videćeš koliko si u pravu. Ja sam bacio na papir neke stvari i organizovao se. Pozvao telefonom majstore za peskiranje, plastificiranje i montažu šoljica i kojekakvih zezalica na bajs zato što nemam sav alat, i dogovorio se kad da dođem. Inače jedini ljudi sa kojima vredi nešto popričati su serviseri bicikala (mislim na one stare proverene koji znaju svoj posao do u tančine). Organizovao sam se da sve bude u periodu od 4 dana (ovo je trajalo toliko samo zato što nemam kola :roll: ). Nisam se viđao sa devojkom 4 dana i bio sam na godišnjem odmoru tako da sam pregrmeo najgore. Posle idu lakše stvari, a onda pred kraj dođu sitnice koje se najduže razvuku. Ali kad završiš......IIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAA :D

Stoji mi bajs u sobi pa kad ga pogledam.........poludeo bih da ga nemam... :) . Lepe smo kilometre prešli i samo neka potraju ovi lepi dani. Sad je najlepše voziti.
User avatar
Biodiesel
Posts: 79
Joined: 15 May 2008, 13:59
Location: Beograd

Post by Biodiesel »

Ehhh.......lenjos'..... :roll:

khm khm ...lowracer...

Image

E a videh i ovo........

Image

Ovaj drugi ram mi ne izgleda tako komplikovano. Kutija koja verovatno ima bolju strukturnu čvrstinu od cevi. Ovo bi neki majstor pojeo za doručak...Što kaže kolega "vari bicikle ko baba ratluk"
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

citaj ovde sta pise: http://forum.freebiking.org/viewtopic.p ... ight=#4691
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
Biodiesel
Posts: 79
Joined: 15 May 2008, 13:59
Location: Beograd

Post by Biodiesel »

Hvala Igore............ :wink:
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

Biodiesel wrote:Hvala Igore............ :wink:
Eema na cemu ;)

Samo,sad ti sledi najtezi deo,kontaktiranje nekog od Stein-ova :)

(ako uspes,pitaj sta je sa onom gumom i teflon crevom sto sam porucio.. ;)
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
Biodiesel
Posts: 79
Joined: 15 May 2008, 13:59
Location: Beograd

Post by Biodiesel »

Kontaktirao sam ga na PP, a i na sales@steintrikes.com. Strpljen spašen :)
User avatar
Biodiesel
Posts: 79
Joined: 15 May 2008, 13:59
Location: Beograd

Post by Biodiesel »

Kontaktirao sam ga na PP, a i na sales@steintrikes.com. Strpljen spašen :)
Povlačim reč... :roll:
User avatar
3ker
Posts: 24
Joined: 04 Jul 2007, 09:28

Post by 3ker »

Da li imaš telefon. Direktno zoveš direktora. Viktor Horvatski 0637723283 ili 0658723283. To je spas. A i drug Ralić ima broj samo..... :lol:
Saćuja dati objasnim....
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

3ker wrote:A i drug Ralić ima broj samo..... :lol:

Ima ima,nego ne ustajem sa petlovima ko vi ;p
pa dok se razbudim,i budem u dovoljno budnom stanju da se setim,
onda vi vec pobegnete kuci ;)
Al eto,sad sam budan jos od 7,i evo oma zovem direktora ;-)



Pozzzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Post by Dragan K. »

Shta je sa mojom gumom...?
ImageImage[/img]
Ne mogu da vozim BImageKE
Pametan covek nauci i zaboravi, inteligentan se priseca....a glup sve zna!
User avatar
stein
Posts: 110
Joined: 30 May 2007, 07:38
Location: Subotica

Re: Projekat za samogradnju

Post by stein »

Želim samo da obavestim potencijalno zainteresovane da je sajt Steintrikes konačno doveden u pristojno stanje, osvežen najsvežijim informacijama i slobodan za komentarisanje, a i to može da se odradi na istom mestu, na forumu. Očekujemo da će se istom pridružiti i dosadašnji i novi vlasnici naših tricikala, kao i ljudi koji jednostavno imaju volje da nešto doznaju, podele neko iskustvo, nauče nešto novo i budu u stalnom kontaktu sa Steintrikes ekipom. Ima mesta i za off-topic teme, sve dok je priča smisaona. Očekujem da na našem forumu pitanja o gumama i gde su gume nestale možete uputiti na pravu adresu i dobiti odgovor u stvarno najkraćem vremenu. Kolega je još na bolovanju ali sam se ja sasvim fino oporavio... :mrgreen:
Na kraju, sve bude u redu. Ako nije sve u redu, onda još nije kraj.
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Projekat za samogradnju

Post by IRalic »

stein wrote:Želim samo da obavestim potencijalno zainteresovane da je sajt Steintrikes konačno doveden u pristojno stanje, osvežen najsvežijim informacijama i slobodan za komentarisanje, a i to može da se odradi na istom mestu, na forumu.
E pa red je bio da se osvezi :) lepo lepo .. Samo postavite galeriju (i to dobru) sto pre.
Samo moram priznati da mi se onaj stari slogan vise svidjao "it makes you happy" sa onom slika prvog Roadsharka u Austriji i WindChit-e pored

Nego, el ima kod vas ono ko kad otvaraju supermarket recimo, prva "musterija" da dobije kakav fin poklon ? :mrgreen:

Neka vam je sa srecom! :-)


Pozzzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Re: Projekat za samogradnju

Post by Dragan K. »

Bilo je vreme da nesto uradite po tom pitanju...
Pridruzujem se zeljama za uspesan rad.
Pametan covek nauci i zaboravi, inteligentan se priseca....a glup sve zna!
Post Reply