Odelo za hladne dane

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

Jeste, kod Sukija pre jedno...mozda u oktobru, i tada je bilo oko 5500 dinara. Ja sam visok oko 190, dobra mi je i u ramenina a i duzina, a velicina jakne je XXXL.
rekreativac
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2008, 10:14

Re: Odelo za hladne dane

Post by rekreativac »

OK hvala, i ja sam visok tacno 190, puno mi znaci ovo jer ako se odlucim da uzmem, pa da ne idem za BGD, sad znam da mi odgovara ista ta velicina. Pozdrav
rekreativac
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2008, 10:14

Re: Odelo za hladne dane

Post by rekreativac »

Kupio kod Sukija Northwave Profile jaknu. Izuzetna je, preporuka svima.
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

Odlicno...

Meni se cini da je previse tanka, da je previse ko suplja, bas mi je nekako jesenje-prolecna...
rekreativac
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2008, 10:14

Re: Odelo za hladne dane

Post by rekreativac »

Jeste, u pravu si, medjutim odgovara mi; prakticno je mogu koristiti celu godinu maltene. Zimi na nju jos jedna jakna, a kad je toplije dovoljno je i sama, sa majicom ispod. U katalogu North. pise od +4 - +12, inace. Pozdrav
User avatar
Jerome_Rothen
Posts: 16
Joined: 13 Jan 2009, 04:20
Location: Rue Commandant Guilbaud 24
Contact:

Re: Odelo za hladne dane

Post by Jerome_Rothen »

Sta je najjace da se ad obuce,a ono da se ne znojim a da mi bude toplo i to dok vozim?
Allez Paris Saint-Germain do smrti !
Notre Ferveur est sans limite !
Rouge et bleu notre passion !
rekreativac
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2008, 10:14

Re: Odelo za hladne dane

Post by rekreativac »

Znojis se svakako, osim ako vozis puzevom brzinom. Poenta je da imas na sebi majicu i neku jaknu (o kakvim sam sa Kunalogonom raspravljao) cije je tkanje takvo da ne propusta spolja hladan vazduh a istovremeno joj je i svojstvo da tvoj znoj izbacuje napolje, pa tako ostajes relativno suv. Po meni to je i jedini razlog kupovine biciklisticke garderobe, naspram pamucnih majica, ako izuzmemo to sto su i obicno sarene da bi te primetili u saobracaju. Na ovom forumu ima dosta toga na ovu temu. Inace, leti mi je najugodnije na duze ture nositi obicnu kosulju sa dugim rukavima, em landara oko mene, da ne kazem propusta vazduh, em cuva ruke od sunca.
Post Reply