Odelo za hladne dane

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
rekreativac
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2008, 10:14

Re: Odelo za hladne dane

Post by rekreativac »

Uzeo sam skoro Northwave majicu dugih rukava u BGD i gle, pise na etiketi Made in Serbia.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Odelo za hladne dane

Post by barda »

A ja video u planetbike Made in Croatia i Made in Hungary.

To u svim zemljam imaju pogone? :roll:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Re: Odelo za hladne dane

Post by Nikola »

Bolje to nego "made i China " :lol:
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

Naravno, imaju i u kini...
Bezveze to sto recimo iz Srbije i Hrvatske vracaju u Italiju, pa onda opet uvoze(recimo Planet BIke), pa onda ispadne koliko ispadne cena...

Nego ove gace "Northwave ZPeed" sto sam uzeo, butine i dalje trnu, samo manje i sada samo odozdo, recimo na +3 stepena Celzijusa.
Ne znam kako je kod vas stanje, dal navlacite neki sorc preko ili nesto?
rekreativac
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2008, 10:14

Re: Odelo za hladne dane

Post by rekreativac »

Po ovom vremenu, na 0 i ispod, bic. gace sa tregerima ili bez, helanke (obicne sa buvljaka) i trenerka cisto zbog vetra.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Odelo za hladne dane

Post by barda »

A da li neko zna gde se to proizvodi u Srbiji?

Zašto ne bismo otišli na izvor :?:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Re: Odelo za hladne dane

Post by Dejv »

Ako nisu registrovani za trgovinu na malo - a verovatno nisu - ne mogu da ti prodaju.
Ako im u ugovoru stoji da sve sto proizvedu sa tom robnom markom ide tamo i tamo - ne mogu da ti prodaju.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

rekreativac wrote:Po ovom vremenu, na 0 i ispod, bic. gace sa tregerima ili bez, helanke (obicne sa buvljaka) i trenerka cisto zbog vetra.
Da, to mi je i palo napamet. Ranije sam nosio trenerke, ali su toliko KRUPNE, tj, onako siroke pa mi je i tesko da vozim.
Ali pade mi napamet da bi mogao da navucem dva para bic. gaca, sto sam juce i probao kuci, i taman je. Sada samo da izadjem napolje pa da vidim da li deluje. Mozda ce mi malo biti debelo da imam dva uloska pod dupetom...al ajd...
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Re: Odelo za hladne dane

Post by Dejv »

Mislim da sam ja vozio sa dva para - i bilo je sasvim ok.
Al u principu - ne bih vozio bez tregera iz prostog razloga sto one sa dregerima idu i preko ledja i chuvaju bubrege...
A meni bubrezi trebaju (skupi su bre...) pa ih chuvam.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
rekreativac
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2008, 10:14

Re: Odelo za hladne dane

Post by rekreativac »

Gace sa tregerima; onaj deo sto ide preko ledja zna da mi bude nekad poprilicno mokar od znoja, pa kad stanem negde (caj, pivo) bude nelagodno na ledjima, mada se brzo suse. Uglavnom, pravac WC, oslobodim se tregera dok sedim, a posle opet navucem. To je neko moje iskustvo.
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

Dejv wrote:ne bih vozio bez tregera iz prostog razloga sto one sa dregerima idu i preko ledja i chuvaju bubrege...
A meni bubrezi trebaju (skupi su bre...) pa ih chuvam.
Sada imas povoljno da nadjes bubrege na kosovu za cak 5000 - 10 000 evra !
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

rekreativac wrote:Gace sa tregerima; onaj deo sto ide preko ledja zna da mi bude nekad poprilicno mokar od znoja, pa kad stanem negde (caj, pivo) bude nelagodno na ledjima, mada se brzo suse. Uglavnom, pravac WC, oslobodim se tregera dok sedim, a posle opet navucem. To je neko moje iskustvo.
Da, i ja uvek skinem tregere kada negde stanem neko vreme, al mi je cudno to sto butine trnu od zime, al drobro, probacu sa dva para...
rekreativac
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2008, 10:14

Re: Odelo za hladne dane

Post by rekreativac »

kunalagon, koji je to model Northwave jakne (ili je majica dugih rukava) na snimku http://tinypic.com/player.php?v=20gbcea&s=5 -- Fruska Gora.. Izgleda mi OK. ?
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

To je Northwave Plate 3 Convertible , sasvim solidna, za neke dane, cak moze i za nize temperature i ako poizcvodjac garantuje od +10 do +18 C, kada se obuku dva para gaca sa tregerima u redu je na +2 C.
rekreativac
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2008, 10:14

Re: Odelo za hladne dane

Post by rekreativac »

Kunalagon... jos jedno pitanje; jesi li tu jaknu Convertible uzo kod Sukija, kolko para, i koja je velicina, ili bolje pitanje koliko si visok o koja je velicina jakne? Thanks...
Post Reply