Odelo za hladne dane

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
misaxtr
Freebiker
Posts: 288
Joined: 06 Jul 2005, 22:51
Location: Beograd

Post by misaxtr »

mislim izmedju 4 i 5000 din
Image

MTB-VRH brate!!!
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Post by shebez »

Ja sam kupio neke helanke za bajs one sa tregerima i platio sam ih oko 1700 ili 1800dinara, nesecam se tacno, i pre neki dan sam vozio bilo je oko 5 stepeni i nisam ni osetio da je hladno. Bilo mi je ok u njima mislim da mogu da drze i neki blazi minus. Kad sam ih kupio bila je neka etiketa o kvalitetu materila koji ne propusta vodu, a opet ne dozvoljava da se znoj zatrzava na tebi sto je vec proverino i pokazalo se tacno. Jedino samo zameram sto me na vrhovima listovca odnosno sa donje strane kolena zuljaju savovi. Sto se tice marke na njima pise samo dynamics i iskreno nemam pojma kakva je to marka. Niti znam da ti uporedim sa nekim drugim to su jedine sa kojima sam ja imao dodira.
User avatar
misaxtr
Freebiker
Posts: 288
Joined: 06 Jul 2005, 22:51
Location: Beograd

Re: Odelo za hladne dane

Post by misaxtr »

Sto se tice Dynamics-a konkretno imam od njih dzubin - jaknu za nesto slabije hladnoce i sasvim je korektna, recimo danas sam imao nju i kratak rukav ispod i to je to.
Image

MTB-VRH brate!!!
PSG_bg

Re: Odelo za hladne dane

Post by PSG_bg »

E miso gde imaju te jakne i koliko kesa od prilike :wink:
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

Meni ove gace Northwave Pulse, ne deluje na vec oko deset i ispod stepeni, sve mi se butine utrnu...
User avatar
misaxtr
Freebiker
Posts: 288
Joined: 06 Jul 2005, 22:51
Location: Beograd

Re: Odelo za hladne dane

Post by misaxtr »

Konkretno Dynamics Jakne prodaje Planetbike, cifra je nesto preko 5000 din.
Image

MTB-VRH brate!!!
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

Lepo je to sto PlanetBIke Prodaje, a to sto ja ne mogu da kupim jer nema broj, to je druga stvar...
Nego uzeo sam juce neke gace(Northwave ZPeed) :

Image
-----------------------------------------------------

Sada jos samo da vidimo da li ce da vrede na nekoj temperaturi, sto se butina tice...
Cekam da zaladi...
User avatar
misaxtr
Freebiker
Posts: 288
Joined: 06 Jul 2005, 22:51
Location: Beograd

Re: Odelo za hladne dane

Post by misaxtr »

Kod velikih minusa uvek postoji varijanta dobrog donjeg veša koji solidno pomaže u takvim situacijama
Image

MTB-VRH brate!!!
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

U mom slucaju, ne verujem da cu moci i obicne gace da nosim, jer sam toliko knap navuko ove biciklisticke da tesko da moze ista ispod njih da se metne.
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Re: Odelo za hladne dane

Post by Dejv »

Eto razloga da smrshash malo ; )
Ako odeca ne moze da se prilagodi - moras ti ; )
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

Jeste, lako je tebi kada jedes te trave tamo i ribe СУШИ. Ajde ti ovde, sa prasetinom, slaninom domacim slavskim kolacima...

Mada ja smrsam 10 kila, i nista se ne primeti...gace su i dalje knap :)
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Re: Odelo za hladne dane

Post by Dejv »

Sto jes - jes - ovde kako sam dosao - za metar dana skinuo 10kg.
Mislim - nije da nije moguce i na prasetini - uradio sam to jednom i u srbiji bio ; ) Al sam onda za dve godine se vratio bio na 90kg... Al evo mene ovde sada na 75kg... cilj mi je na ispod 70... mozda i uspem ; )
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

jeste, al tamo kada smrsas i dalje si zdrav covek, a ovde kada se odrekenes slanina, jaja, slavskih kolaca, tesko da prezivis. Tu i sa 20 kila manje u redu ti je.
Ja imam 107,7 kg a oko 80 kila mi je u butinama na koje navlacim te gace, a kada zaladni...
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Odelo za hladne dane

Post by shebez »

Gde ces sad pred sezonu da se odrices prasetine, jagnjetine i sitnih kolaca...
Sad kad krene sv. Nikola, Nova godina, Bozic, Srpska nova godina, sv. Jovan, sv. Sava... pa jos kad izmedju redova dodas neciji rodjendan, krstenje, rodjenje i uselenje pa nista lepse.
I jedino kao resenje vozices i bez gaca jer kazu da kada je organizmu hladno vise trosi energije i ostaces na nuli sa kilazom... :lol: :lol: :lol:
Pozdrav
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Re: Odelo za hladne dane

Post by kunalagon »

Haha, jao, pa kada se toliko nagojim nece mi biti problem i da vozim bez icega, ne trebaju mi ni gace od 100 evra, ni jakna od 100 evra, ni patike, ni specijalne majice, carape, fantomke, za te pare mogu dobar sloj sala da naslazem da ne bude zima ni u Adi kada zaledi...bicu kao морж.
Post Reply