Miroč za bajkere od 8. do 10. avgusta 2008.

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Miroč za bajkere od 8. do 10. avgusta 2008.

Post by bluealek »

Za sve koji su se pitali hoće li biti nešto od biciklijade po Miroču paralelno sa Gocinim planinarskim izletom informacija da je entuzijazam hiperaktivne novosadske podružnice Freebikinga otklonio svaku dilemu o smislu planiranja ove ture. Sve detalje možete naći u upravo okačenoj najavi na

http://www.freebiking.org/Najave/Ture/miroc_bike.html

a ovde ćemo narednih dana utanačiti ko ide s kim i koliko nas ukupno ima.

Prema informacijama kojima u ovom trenutku raspolažem, iz Novog Sada će krenuti barem jedan auto sa četvoro bajkera, a moguće da to nije konačan broj novosadista koji će okretati pedale po Đerdapu tih dana. Što se beogradskog dela ekipe tiče, do 22 h u ponedeljak 4. avgusta mi se niko nije prijavio. Ja mogu u džipu da povezem još troje bajkera, po ceni od 2000 dinara za prevoz. Javite se dakle što pre na 064 1159852 da rezervišete mesto, ako vam je prevoz iz Beograda potreban. Računajte da ćemo iz Beograda poći između 17 i 18 h u petak, 8. avgusta, a o mestu i načinu sakupljanja ćemo se dogovoriti privatno. Naravno, ako planirate da pođete sopstvenim kolima, takođe ste dobrodošli.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Nema baš niko zainteresovan da pođe iz Beograda? Ili ste svi do jednog otišli na nekakva mora i duže odmore? U tom slučaju verovatno ne bih potezao svoj auto do Đerdapa samo zbog sopstvenog bicikla, jer nemam računicu (moglo bi da dođe do preinačenja izleta u čisto planinarski, tj. pešački izlet). Za slučaj da zainteresovanih ipak ima obavestite me o tome što pre, jer ćemo najkasnije sutra (sreda 6. avgust) do kraja dana da prelomimo šta i kako.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Prilika da svi oni koji nisu pošli vide šta su propustili:

http://www.freebiking.org/galerije/main ... temId=1005
Post Reply