Sta bi sa freebiking majicama

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
baboja
Posts: 55
Joined: 15 May 2012, 20:59
Location: Bijeljina- Republika Srpska

Sta bi sa freebiking majicama

Post by baboja »

Ili nisam pratio pazljivo dalji tok dogadjaja ili ....ne znam jesu li se stampale majice ako jesu gdje i kako se mogu preuzeti :?:
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Sta bi sa freebiking majicama

Post by shebez »

Ako mislis na dresove, ja izgleda imam isuvise malo zivaca da se natezem sa raznim krojacima...
Ako neko ima incijativu nek preuzme pregovore...
Dobice vektorski izgled dresa...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
Nole
Posts: 156
Joined: 18 Mar 2011, 14:39
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Sta bi sa freebiking majicama

Post by Nole »

Ајде људи да размрдамо мало ову тему, можда се нешто и деси, можда се Лука одобровољио па да радимо али да не компликујемо.
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Sta bi sa freebiking majicama

Post by Gruja »

Nije ovde u pitanju Luka, on je odradio i više nego dovoljno, već naše izvoljevanje.
Najbolje da uradimo majice sa čisto freebiking natpisom, bilo gde, i da ne komplikujemo, sve jedno mi je kakav je dizajn.
baboja
Posts: 55
Joined: 15 May 2012, 20:59
Location: Bijeljina- Republika Srpska

Re: Sta bi sa freebiking majicama

Post by baboja »

ja bih na ovo samo "udario" FREEBIKING logo... :)
Attachments
freebiking majica.jpg
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Sta bi sa freebiking majicama

Post by LongDistance »

Jeste lep ovaj dres sto si predlozio, ali onda ce Luka da se pita: "Za cije babe zdravlja sam se onoliko cimao, i 100 puta editovao?!!?"...
Tako da bih iz postovanja prema njemu isao sa njegovim dizajnom (bez obzira sta ce na kraju da bude na ramenima: vuk, srbija, ili freebiking)
baboja
Posts: 55
Joined: 15 May 2012, 20:59
Location: Bijeljina- Republika Srpska

Re: Sta bi sa freebiking majicama

Post by baboja »

to sto kazes je u redu, ovo gore je bio samo predlog,i nekako mi se cini jednostavno resenje kupi sebi dres i odstampas ali nema veze meni je potpuno svejedno bitno je doci do dresa ovako ili onako... :D
User avatar
Nole
Posts: 156
Joined: 18 Mar 2011, 14:39
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Sta bi sa freebiking majicama

Post by Nole »

Знам да смо Луку изцимали различитим захтевима. Човек је покренуо причу, мушки се потрудио зато предлажем нека сам изабере дизајн и предложи па ко хоће лепо а ко неће опет лепо.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Sta bi sa freebiking majicama

Post by barda »

Ako je reč o majicama, ja bih, kao što sam i rekao, mogao da se potrudim oko organizacije, štampanja, isporuke... ali tek tamo u drugoj polovini marta!

Jedino što treba je da se napravi dizajn za majicu - smireniji i suptilniji - napred levo logo (ili na rukavu) i nazad naravno biciklista :)
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
milmarc
Posts: 2
Joined: 20 Feb 2013, 14:06

Re: Sta bi sa freebiking majicama

Post by milmarc »

nisam procitao celu temu oko dresa ali moje misljenje(kao nekoga ko se bavi-o sito stampom i stampao dresove ali ne biciklisticke) je da to nije za sito tehniku pogotovu ne u danasnje doba
shebez wrote:Ako mislis na dresove, ja izgleda imam isuvise malo zivaca da se natezem sa raznim krojacima...
Ako neko ima incijativu nek preuzme pregovore...
Dobice vektorski izgled dresa...
jel moze na mail taj fajl mozda bi se poigrao (prvo za sebe jer ni ovako nemam posten dres a voleo bi)
ponajvise mi treba dobar kroj i mislim da tu imas vise iskustva u odabiru nego ja koji i nemam pravi biciklisticki dres
Post Reply