Kopaonik 10-12. avgust 2012.

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Kopaonik 10-12. avgust 2012.

Post by alazovic »

Evo mojih slika sa kopaoničke vožnje.
Nemam vremena za neki duži izveštaj, za sada samo fotke sa subotnjeg kruga oko Kopaonika.

https://picasaweb.google.com/alazovic/F ... Avgust2012#
Sve slike su geotagovane, pa ako koga interesuje lokacija - imate je sa desne strane na karti...

Slike od nedelje - verovatno sutra :)
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Kopaonik 10-12. avgust 2012.

Post by alazovic »

A evo i slika sa nedeljne BikingFree varijante:

https://picasaweb.google.com/alazovic/B ... Avgust2012
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kopaonik 10-12. avgust 2012.

Post by barda »

Ovaj bikingfree je uzeo maha!

Ne može da prođe vožnja bez njega :lol:

A što neko nije probao downbiking (downill)? (vidim postoje nosači na žičari)
Uplašili ste se mina?
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Kopaonik 10-12. avgust 2012.

Post by alazovic »

Znaš šta, posle kupovine karata, većina nas se pokajala što nije pošla bajkovima, da iskoristi ti žuto-crne kuke.

Btw, ja nisam vozio prvog dana, a ostala šestorica bi mogla da se izuju sa svojim slikama. Nisu baš išli žičarom, ali su definitivno vozili po stazama.
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Kopaonik 10-12. avgust 2012.

Post by Polar »

Tri dana Kopaonika je malo da se sve staze prodju,pa se nadam da ćemo se uskoro vratiti na tu planinu. Staze kojima smo mi prošli su prelepe i za pravo uživanje u vožnji i pogledima. Kada svemu tome dodamo i borovnice na svakom korako,uživanje je kompletno.
Ekipa kao i uvek raspoložena,mada trećeg dana i malo umorna.Samo ne znam da li od vožnje ili prekomerne konzumacije Kushinih palačinaka i knedli sa šljivama.
Slike: https://plus.google.com/photos/10525795 ... 6241386513
User avatar
Blaza
Freebiker
Posts: 98
Joined: 04 Jun 2009, 19:40
Location: Beograd

Re: Kopaonik 10-12. avgust 2012.

Post by Blaza »

Pozdrav
Eto da se jos neko javi i posvedoci o jos jednoj dobro organizovanoj turi, vreme nas je lepo posluzilo, sunca taman kako treba. Kultni perfomans sa palacinkama je sad prosiren sa knedlama kojih je bilo bas bas. sto se tice samih voznji u dva dana, sve proteklo dobro, sem samo jednog gumi defekta sto je jao dobar prosek. Jos jednom cestitke svim ucesnicima koji su dali doprinos da i ova tura bude na nivou. Do sledece pedale,
pozz
ps: Deki evo ti telefon od Bobana iz Zemuna za opremu : 0641118058
User avatar
Slobo
Posts: 11
Joined: 01 Aug 2012, 23:55
Location: Apatin

Re: Kopaonik 10-12. avgust 2012.

Post by Slobo »

Sva ocekivanja su ispunjena, organizacija ( veliko hvala Kushi ), voznja po predivnoj prirodi, druzenje...kao sto rekoste ...tek naslucivano...voznja kroz kleke gde staze i nema mi je ostala No One, borovnice, makadamski putevi, borova suma, mirisi , voda, tisina tockova u pokretu...
Veoma sam srecan sto sam upoznao ovakvu grupu ljudi, zaljubljenike u slobodnu voznju mtb, zaljubljenike u prirodu. U nadi da ce nas biti jos vise i u nadi da ce se i moja ravnica probuditi saljem vam mali video ( Polar - slike su ti fenomenalne, nesto sam od njih iskoristio jer sam nisam toliko slikao, nadam se da ne krsim tvoja autorska prava ) http://www.youtube.com/watch?v=5eUy-rsP ... ture=g-upl
Velik pozdrav od Slobe i nadam se nekom skorom vidjenju !
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Kopaonik 10-12. avgust 2012.

Post by Polar »

Reloading ne kršiš autorska prava.
Bitno je da video promoviše freebiking i da to vide potencijalni freebikeri.
Drago mi je da ti se slike dopadaju.
Post Reply