Kg-V.Banja-Kv-Kg

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
leggga
Posts: 20
Joined: 16 Jul 2011, 11:43
Location: Kragujevac

Kg-V.Banja-Kv-Kg

Post by leggga »

Za sledeci vikend sam planirao voznju iz naslova trasom preko Gledeckih planina, dakle preko Adzinih livada, sela Gledic i Cukojevca. Odatle do V.Banje pa dalje do Jerininog grada Koznik. Potom bih se vratio nazad i popeo do banjskog skijalista gde bih negde nasao smestaj. U nedelju nastavak puta, do Dobrih Voda, pa spust do Kraljeva i dalje za Kragujevac preko Vitanovca i Gruze. Za sada sam samo ja u igri mada ima potencijalnih saputnika iz Kg-a, tako da ako se nekom ovo ucini zanimljivim moze da mi se pridruzi.
leggga
Posts: 20
Joined: 16 Jul 2011, 11:43
Location: Kragujevac

Re: Kg-V.Banja-Kv-Kg

Post by leggga »

Obzirom da prosle godine nisam realizovao ovu voznju konacno je dosla prilika da izvezem ovu rutu mada malo modifikovanu. Izbacio bih odlazak do Koznika i povratak iz Kraljeva bi bio vozom(zavisno od toga da li mogu uopste da uhvatim voz jer se ne javljaju na 2 meni poznata broja. Dakle, Kravljecani treba mi pomoc sa redom voznje u kasnim poslepodnevnim casovima ili vecernjim). Znaci put bi isao Kg-selo Gledic-Cukojevac-V.Banja-Goc VB-Goc KV(Dobre Vode)-KV. Polazak iz Kragujevca bi bio okvirno oko 6h(sutra, nedelja) pa ako ima zainteresovanih mogu da mi se pridruze, bilo iz Kragujevca bilo iz KV ili V.Banje.
Post Reply