KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by KUSHA »

Evo malo rashlađenja u ovim vrelim avgustovskim danima. Vožnja bajka na dvadeset i nekom podeoku celzijusove skale dok je u gradovima ponegde i do 40c.http://freebiking.org/2012/08/kopaonik- ... vgust-2012
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by Polar »

Dobar predlog,samo da nađemo jeftiniji smeštaj,ako može (radimo na tome).
Dolazim.
User avatar
milke
Freebiker
Posts: 139
Joined: 27 May 2006, 13:02
Location: Kraljevo

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by milke »

У чему је разлика између зелене, жуте и наранџасте цене смештаја кад су сва три у истом периоду?
There are 10 types of people in this world. Those who understand binary and those who don't.
User avatar
luuzzzeer
Freebiker
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2011, 15:26
Location: Bečej

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by luuzzzeer »

Kusa, kakvi su ovo krugovi ispod 50 km???? :) Bice prava penzionerska tura 8) :lol:
Kako god... Zao mi je sto ne mogu da vam se pridruzim ovaj put.
User avatar
Slobo
Posts: 11
Joined: 01 Aug 2012, 23:55
Location: Apatin

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by Slobo »

Nov sam forumu i za pocetak pozdrav svima!
Planirao sam da krenem u jedno istrazivanje planina biciklom i merkam Kopaonik vec duze vreme. Ovaj izlet mi deluje sasvim OK a sluzio bi mi da probijem led u voznji bicikla po planini ( ipak sam iz ravne ravnice ;)) te bih se rado pridruzio ekipi...
Kako ide dogovor oko organizacije...moze neko da mi pojasni?
Hvala!
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by KUSHA »

reloading wrote:Nov sam forumu i za pocetak pozdrav svima!
Planirao sam da krenem u jedno istrazivanje planina biciklom i merkam Kopaonik vec duze vreme. Ovaj izlet mi deluje sasvim OK a sluzio bi mi da probijem led u voznji bicikla po planini ( ipak sam iz ravne ravnice ;)) te bih se rado pridruzio ekipi...
Kako ide dogovor oko organizacije...moze neko da mi pojasni?
Hvala!
Dobro došao .Ceo dogovor se odvija ovde.Prati redovno da li će se prijaviti neko ko je u tvojoj blizini.Ako se prijavi neko iz NS a ide svojim kolima možeš se javiti njemu.Ako imaš svoj auto još bolje ,tim ćeš pre povući još nekog da krene.
User avatar
Rezoman
Posts: 13
Joined: 15 Jul 2012, 13:08
Location: Novi Bečej

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by Rezoman »

Zainteresovan sam s tim da ako budem spreman do tada i ja i moj bicikli, isao bih sa shatorom (ne pada mi na pamet da pljunem tolike pare da bih imao televizor i wc sholju, nego idem da uzivam u prirodi, da kampujem i snalazim se u hodu :) )
Videcemo, sredjujem bicikleto josh uvek...

P.S. I ja sam iz ravne ravnice :)
Budi promena koju zeliš da vidiš u svetu. - Mahatma Gandhi
User avatar
Slobo
Posts: 11
Joined: 01 Aug 2012, 23:55
Location: Apatin

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by Slobo »

Hvala KushaI Evo neko se već prijavio iz ravnice... :D Pozdrav Rezoman!
Nije mi problem prevoz idem svojim kolima ali nažalost ništa od mesta, jer bike ide u kola :( Ali ako neko drugi ima kola i mesta za dva ili više bikova, TU SAM da podelimo troškove puta.
User avatar
milke
Freebiker
Posts: 139
Joined: 27 May 2006, 13:02
Location: Kraljevo

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by milke »

А да набавиш носач за бицикл? Ако ћеш већ да јуриш планине крећући из Апатина, често ћеш морати да до старта дођеш колима - требаће ти носач. Поготово кад, као сад, нађеш друштво за пут и поделу трошкова. :)

Ја бих врло радо ишао, такође у шатор варијанти, али ћу тог викенда после 15 дана видети девојку тако да... Једино да поведем и њу, па да она вози мој бајс а ја да претрчим тих 30км дневно :D
There are 10 types of people in this world. Those who understand binary and those who don't.
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by pedja »

Sam z aput do kopaonika ladno se isplati kupiti nosac pa damoye daprimi jednog ili dva saputnika da podele trosak puta. Jos ce i da mu ispadne jeftinije. :)
User avatar
Slobo
Posts: 11
Joined: 01 Aug 2012, 23:55
Location: Apatin

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by Slobo »

Čuj Peđa, računica ti je skroz OK!
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by KUSHA »

Danas smo rezervisali smeštaj za osmoricu prvih koji se prijave.Dosad ima prijavljehih petoro.Cena smestaja je 300 din. za one koji dodju u četvrtak i noće tri noći.Za dve noći to malo poskupljuje.Ja i Polar krećemo u četvrtak posle posla.Smeštaj je u četvorokrevetnim sobama a posteljina se dodatno plaća.Mi nosimo vreće za spavanje.Sobe se nalaze kod " Baze"blizu malog jezera.

BEOGRAD:
-Polar
-Bane(kum)
-Blaža
KRALJEVO:

-Kusha

-Marko

-A.Lazovic (subota i nedelja)
-Branko (subota i nedelja)

APATIN
-Reloading
Last edited by KUSHA on 08 Aug 2012, 08:15, edited 7 times in total.
User avatar
Blaza
Freebiker
Posts: 98
Joined: 04 Jun 2009, 19:40
Location: Beograd

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by Blaza »

Potvrda... kako stoji sa vremenom u tim danima... neka pouzdanija prognoza? kako stoje stvari sa vodom - izvori ili snalazenje...
vidimo se :wink:
User avatar
Slobo
Posts: 11
Joined: 01 Aug 2012, 23:55
Location: Apatin

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by Slobo »

Kusha, ja bih isto dao potvrdu, ako moze ?
Moze li neko reci sta inace nosite sa sobom na ovakve izlete, cisto da imam u vidu kada se budem pakovao ?
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: KOPAONIK 10-12.avgust 2012.

Post by KUSHA »

reloading wrote:Kusha, ja bih isto dao potvrdu, ako moze ?
Moze li neko reci sta inace nosite sa sobom na ovakve izlete, cisto da imam u vidu kada se budem pakovao ?
Spisak se pravi ko skim ide u kola.Zanima me da li si se snašao za prevoz.Dolazis li svojim kolima i da li ima mogućnost da ide još neko sa tobom.Taj podatak je ovde važan jer ima pojedinaca koji bi možda kranuli ali ne znaju kako da stignu do Kop-a.Ujedno se i smanjuju troskovi prevoza.
Šta nosimo? To je individualno.Rezervnu gumu i pribor za krpljenje,Kisnu kabanicu obavezno bez obzira na vremenske uslove,lampu.Gore ima MAXI i cene su normalne tako sto se tiče hrane sad ne nosimo ništa posebno.
Imamo mogućnost upotrebe kuhinje kod smeštaja.
Da li želis da budeč smešten gde i mi ili šator varijantu?(nacionalni park zabrana )
Za vise informacija moj broj je 063 /85 63 720
Post Reply