5 bajkera na Štubeju

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

5 bajkera na Štubeju

Post by rajko55 »

Prelep prohladni dan , ekipa Polar,Balta,Saša,Mladja i ja iskoristili smo za uspon bajkovima na najviši vrh Homolja Štubej.Krenulo se iz Kučeva preko Ravništarke na Štubej i povratak preko Ceremošnje do Kučeva i 41.4 km vožnje,da ne dužim evo i fotki evo i fotki:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... c91e64bd63
pozdrav i neka se pedale okreću
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: 5 bajkera na Štubeju

Post by barda »

Svaka čast momci!

I koliko ste platili na vidikovcu? :?
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: 5 bajkera na Štubeju

Post by rajko55 »

Barda ovde se slobodno izlazi na vidikovce :D , G(ej)17+ gazduju u N.P.Đerdap i otima pare u rođenoj zemlji svojim građanima a ovo je Homolje i slobodno se šeta , izlazi na vidikovce i uživa u prirodi i ne plaća se !!! osim u kafani :lol: .
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: 5 bajkera na Štubeju

Post by barda »

Jes vala. Neka naprave kafanu pored svakog vidikovca pa neka naplaćuju pivo 200din :)
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: 5 bajkera na Štubeju

Post by bluealek »

Kad ste već menjali plan baš ste mogli da se pridružite i nama na Zdravči - bila bi to prelepa vožnja, a teren je odličan za bajseve. Krenete recimo iz Žagubice ka prevoju Bigerje, odande iskočite na Zdravču, a onda se ili spustite najkraćom varijantom pored Potajnice za Selište, ili malo produžite grebensku vožnju, pa preko Kupinove glave zavrnete ka Milatovcu. Ima puno prelepih varijacija sa te strane Homoljskih planina.
User avatar
Mladjan
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2010, 18:41
Location: Pozarevac

Re: 5 bajkera na Štubeju

Post by Mladjan »

bluealek wrote:Kad ste već menjali plan baš ste mogli da se pridružite i nama na Zdravči - bila bi to prelepa vožnja,
...super je taj deo za voznju, ostalo mi je u secanju sa planinarenja da su staze idealne za bajs cak se ja mislim moze obici jos nekoliko vrhova oko Zdravce, pored Kupinove glave i jedan od ova dva Coka kuruga ili Coka njamci ili oba.Ne mogu da se setim da li se do oba ova poslednja vrha moze stici bajsem...

Jos malo fotografija sa subotnje voznje po Homolju :)

https://plus.google.com/u/0/photos/1147 ... 6177?hl=en
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: 5 bajkera na Štubeju

Post by Polar »

Bilo hladno kada smo krenuli iz Kučeva.Zebu prsti na rukama,ali ubrzo nailazimo na majstore koji peku rakiju.Probali rakiju,zgrejali se.I? Dalje će slike da vam kažu kako je bilo,a bilo je lepo.
https://plus.google.com/photos/10525795 ... banner=pwa
Post Reply