Besna Kobila Dukat (24-25) septembar

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Besna Kobila Dukat (24-25) septembar

Post by bluealek »

Društvo, ja prošle nedelje jesam obećao da ću se pridružiti, ali mi je u subotu u Americi umro otac, tako da ću tu možda biti u obavezama oko organizovanja sahrane. Ako ipak upadnem u zadnji čas upao sam, ali mislim da je ipak verovatnije da neću doći.
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Besna Kobila Dukat (24-25) septembar

Post by KUSHA »

Ja sam slobodan samo u nedelju.To znači da neću moći da idem na Dukat.
Na predlog Polarov nepravio sam dodatnu i jeftiniju varijantu ukoliko se opet ne skupi dovoljan broj ljudi za Dukat.
Moj je predlog Čemerno sa najvišim vrhom Smrdljuč 1581mnv.Za razliku od prošlogodišnjeg prvog dana golijske ture ovaj krug se izvodi sa druge strane.Poklapa se trek samo na vrhu po grebenu.
Povratak je grebenom gde pogled puca na Dragačevsku kotlinu gde jedan deo i nosi naziv POGLED.Dalje nastavljamo dolinom reke Propljenice ,Tolišnice i Lopatnice.Ponavljam ovo je samo rezerva ukoliko ne bude organizovan Dukat ,da ne bi propao još jedan sunčan jesenji vikend.
Last edited by KUSHA on 14 Jan 2021, 20:04, edited 2 times in total.
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Besna Kobila Dukat (24-25) septembar

Post by x3m_optimus »

Ja sam off... Stric me je zvao da radim nesto od cetvrtka sa njim tako da cu biti na ne odredjeno odsutan... Jbga, nisam mogao da odbijem posao jer vec 3 meseca ne radim pa mi dobro dodje svaki dinar. Jest' da je gradjevina, al' je bar fino placeno.

Sale, moje saucesce.
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Besna Kobila Dukat (24-25) septembar

Post by asrdjan »

Sale, primi i moje saučešće.
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Besna Kobila Dukat (24-25) septembar

Post by Polar »

Nažalost,ja sam sprečen da ovog vikenda idem na vožnju.
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Besna Kobila Dukat (24-25) septembar

Post by Milan »

Za sada smo trojica iz Nisa.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Besna Kobila Dukat (24-25) septembar

Post by bluealek »

Ja ću možda ovih dana ići za Kopajkošaru da dogovaram detalje vezano za sahranu (za sada radimo na mogućnosti da otac bude sahranjen pored pećine Samar) i ukoliko to bude u petak nije isključeno da bih se dole zadržao tokom čitavog vikenda. Malo mi je daleko da produžavam čak do Dukata (troškovi nisu zanemarljivi), tako da verovatno neću poneti bajs. Ali mi je potrebno par dana mira i tišine negde u prirodi, uz šator i logorsku vatru. Moguće da ću biti tu negde oko Svrljiga, a nije isključeno ni da ću se popeti na visoravan Suve planine (to je najjužnije što verujem da bih potegao). Kada budem siguran kakav je plan javljam, pa ako bude nekoga ko bi se pridružio na kampovanju, dobrodošli ste.
Post Reply