Краљево- Пљевља и назад

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Бранко
Freebiker
Posts: 63
Joined: 17 May 2010, 09:25

Краљево- Пљевља и назад

Post by Бранко »

Иако смо дуго планирали и размишљали о Пелистеру, Куши и мени се,нажалост, није дало да се придружимо Салету, Барди и Полару и да се на врх Пелистера скупа узверемо. И тако, уместо у Македонију, са МТБ клубом "Чикер" из Краљева се на позив организатора-ентузијаста, упутисмо у Црну Гору ,у Пљевља, на једнодневну вожњу у циљу промоције бициклизма. До тамо и назад смо возили преко обронака Мучња, уз Златар и преко Јавора. Ево неколико сличица.https://picasaweb.google.com/xestenat/K ... yZPklbigNA#
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Краљево- Пљевља и назад

Post by barda »

Super Branko! Hvala za slike :D

Tamo sam prokomentarisao, ali ajde i ovde - da li iznamljujete vozilo logistike i za freebikere? :roll: :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Бранко
Freebiker
Posts: 63
Joined: 17 May 2010, 09:25

Re: Краљево- Пљевља и назад

Post by Бранко »

Барда, баш ми је драго да се теби свиђају слике .Сигуран сам да би вас тројица (ти ,Сале и Полар) то урадили боље. Кад сам код слика...до лудила су ме доводиле бандере а још више разапете жице крај пута. Никако да ухватим неки кадар без њих. Наравно то је готово немогуће ако се журиш па и немаш превише времена да тражиш кадар.

Што се кола тиче то је интересантна прича. Момци из клуба који дуго возе заједно и који су богме прошли многе планине,стазе и богазе ( Куша вам је сигурно причао о томе) донесу одлуку да престану да моле спонзоре за кола, скупе паре и једноставно купе војну камањолу за, чини ми се неке мале паре, среде је, уграде плин, направе приколицу са 7 места за бицикле и торбе и тако то крене. Цена горива се дели па њена не мала потрошња плина на крају буде разумна. Не може се похвалити удобношћу што је логично јер је прављена за војску која не мари за удобност. Дакле уз мало одмора, туче за возачево и сувозачево место, стиже се баш свуда. Верујем да ћемо их Куша и ја наговорити да се скорије придруже некој нашој тури. Мислили смо да поновимо Пелистер (уз Преспу и Охрид?) али је предлог одбијен са 5:2 (гласовима оних који су седели позади) :D
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Краљево- Пљевља и назад

Post by Gruja »

Zaista odlične fotografije Branko. Kroz lep kraj ste vozili, Švajcarska je lepa zemlja. :D
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Краљево- Пљевља и назад

Post by barda »

Бранко wrote:Барда, баш ми је драго да се теби свиђају слике .Сигуран сам да би вас тројица (ти ,Сале и Полар) то урадили боље. Кад сам код слика...до лудила су ме доводиле бандере а још више разапете жице крај пута. Никако да ухватим неки кадар без њих. Наравно то је готово немогуће ако се журиш па и немаш превише времена да тражиш кадар.
E to i mene nervira, ali nekada je neizbežno! Bolje i slika sa žicom nego da nema slike
Бранко wrote:Што се кола тиче то је интересантна прича. Момци из клуба који дуго возе заједно и који су богме прошли многе планине,стазе и богазе ( Куша вам је сигурно причао о томе) донесу одлуку да престану да моле спонзоре за кола, скупе паре и једноставно купе војну камањолу за, чини ми се неке мале паре, среде је, уграде плин, направе приколицу са 7 места за бицикле и торбе и тако то крене. Цена горива се дели па њена не мала потрошња плина на крају буде разумна. Не може се похвалити удобношћу што је логично јер је прављена за војску која не мари за удобност. Дакле уз мало одмора, туче за возачево и сувозачево место, стиже се баш свуда. Верујем да ћемо их Куша и ја наговорити да се скорије придруже некој нашој тури. Мислили смо да поновимо Пелистер (уз Преспу и Охрид?) али је предлог одбијен са 5:2 (гласовима оних који су седели позади) :D
A da se priključimo i nas trojica pa da bude 2:5 :lol:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Краљево- Пљевља и назад

Post by Polar »

Branko,
slike su odlicne i lepo docaravaju celu turu i sto je najvaznije,to vam daje opravdanje sto niste bili na Pelisteru.
Post Reply