Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by barda »

Ajde da otvorimo temu, možda malo, sa ovom najavom i rasteramo te oblake planirane za sredu :wink:

Sve piše ovde, malo sam izmenio tekst, povećao brojno stanje ležaja (videći kod Gruje način pakovanja, a i brat je testirao to brojno stanje od 12 duša na spavanju), još samo da se ukaže vreme i popunimo kapacitete...

Razmišljajte o tome :wink:

http://freebiking.org/2011/01/vikend-na-fruskoj-gori
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by asrdjan »

Divna tura oba dana. Ja bih u subotu na brevet 300. Ako odustanem ili preživim :D , pridružiću vam se negde u subotu ili u nedelju.
Lep provod i nadam se da će odziv biti bar pola od onog kod Gruje! :D
Baltoje
Posts: 7
Joined: 05 May 2011, 21:56

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by Baltoje »

Pozdrav svima od Baltoja :? ,ja se prvi put pojavljujem na ovim stranama sto ne znaci da nisam upucem o cemu je rec.Sve najbolje preporuke o svemu ovome sam dobio od Kushe,inace mog dobrog prijatelja.Izuzetno sam zainteresovan za turu po Fruskoj gori pa sam hteo da se uputim oko nekih pojedinosti:Kakve bi bile moje obaveze ako bih se odlucio da dodjem,Gde se nalazi vikendica na Fruskoj gori i kako je najlakse stici do tamo,i do kada nije kasno za potvrdjivanje dolaska(cisto zbog mesta i tako...)? Ima li najava da ce dolaziti jos neko sa Iz Kv-a ili barem biti u prolazu da bi mogli da delimo prevoz? Unapred se radujem druzenju :)
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by Gruja »

Odlično, mislim da će mi se sve uklopiti i da ću moći da dođem u dogovoru sa nišlijama. :)
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by barda »

Pozdrav Baltoja!

Dobrodošao, kako na forum, tako i na Frušku goru!

Vikendica je ucrtana u trek od prvog dana, i nalazi se na starom putu za Beograd (Novi Sad) - jasno se vidi na karti (uvećati područje i tačno se vidi kuća).

Svi koji dolaze autoputem, imaju dve varijante, da se posle Beograda isključe kod Stare Pazove, i tim putem krenu prema Novom Sadu (i time uštede 270din putarine i malo se truckaju starim putem), ili da se isključe kod Beške (pre mosta na Dunavu) i istim putem kao iz prve varijante dođu do vikendice.

Nemaš nikakvih obaveza, osim da poneseš dobro raspoloženje, a što se tiče društva i saputnika, videćemo ovde ako se neko prijavi i konačni dogovori padaju od nedelje, kada vreme da konačno odobrenje da li organizujemo ili pomeramo turu!
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by sssasa »

...jedan dan,jedno mesto za sator,drustvo dragih prijatelja i naravno voznja mtb :D . Potvrdjujem dolazak doduse detalje neznam zbog obaveza na poslu ali u svakom slucaju dolazim jedan od dva dana.
Motic
Freebiker
Posts: 30
Joined: 05 May 2008, 13:16
Location: Žagubica
Contact:

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by Motic »

...nešto razmišljam, kako li radi ta gravitacija na Fruškoj gori... gledaću da nađem način da to ispitam... u krajnjem slučaju jedan dan, naravno ako sale ne bude imao ništa protiv...
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by barda »

Motic wrote:...nešto razmišljam, kako li radi ta gravitacija na Fruškoj gori... gledaću da nađem način da to ispitam... u krajnjem slučaju jedan dan, naravno ako sale ne bude imao ništa protiv...
Ovde slabo radi, tako da ćeš morati više da pedaliraš - vidiš testeru od visinskog profila, ali ćeš imati više tehničkih spusteva, tako da kacigu obavezno ponesi :wink:

Izgleda da smo oterali oblake, sutra kiša i gotovo http://freemeteo.com/default.asp?pid=15 ... id=3194360 :P

Spremajte se!
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by Polar »

Spremamo se.
dulektm
Posts: 22
Joined: 16 May 2011, 18:38

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by dulektm »

ako sve bude islo po planu pridruzujemo vam se drugar i ja u nedelju na osovlju,ne treba nam prenociste jer cemo uvece autom kuci znaci popodnevno duzenje
User avatar
dejan 021
Posts: 21
Joined: 28 Oct 2008, 18:09
Location: novi sad

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by dejan 021 »

pozdrav... subota mi je radna ali se nadam da se vidimo u nedelju
Last edited by dejan 021 on 17 May 2011, 06:52, edited 1 time in total.
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by KUSHA »

I ja se spremam ali za svadbu.Ne da mi se Fruska nikako.
Last edited by KUSHA on 18 May 2011, 20:07, edited 1 time in total.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by barda »

Osvanula i ta sreda, tri dana pred turu, kada kažu, mogu da pogode vreme....

Prognoza 30 stepeni, taman da prosuši, u subotu lepo vreme, u nedelju mogući lokalni pljuskovi....

Najbitnija nam je subota, zato što je taj krug planiran sa dosta zemljane podloge, što će biti izgleda ok, a za nedelju imamo asfalt, sa jednim dugačkim spustom kroz šumu, dok je uspon po odličnom šumskom putu gde nam vreme neće naškoditi, tako da ja mislim, iz ove prognoze da možemo voziti.

Šta vi kažete? Kakvo je kod vas raspoloženje - da vozmo ili da pomeramo (da ne bude kao prošli put samo Polar i ja da vozimo :mrgreen: )

Gosti iz daleka se ne javljaju, za sada stanje stoji ovako:

Subota:
Nišlije + Gruja?
Baltoja - traži prevoz
Ssasa+ Motić - jedan dan
Polar
Luzzer (mada se nije direktno javio)?
Ivan Kostic (pisao na mail)?

Nedelja:
Srđan
dulektm
dejan021

Za sada kapaciteti nisu popunjeni na spavanju, tako da neću morati da kosim livadu pored :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
luuzzzeer
Freebiker
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2011, 15:26
Location: Bečej

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by luuzzzeer »

barda wrote:Osvanula i ta sreda, tri dana pred turu, kada kažu, mogu da pogode vreme....

Šta vi kažete? Kakvo je kod vas raspoloženje - da vozmo ili da pomeramo (da ne bude kao prošli put samo Polar i ja da vozimo :mrgreen: )

Gosti iz daleka se ne javljaju, za sada stanje stoji ovako:

Subota:
Nišlije + Gruja?
Baltoja - traži prevoz
Ssasa+ Motić - jedan dan
Polar
Luzzer (mada se nije direktno javio)?
Ivan Kostic (pisao na mail)?

Nedelja:
Srđan
dulektm
dejan021

Za sada kapaciteti nisu popunjeni na spavanju, tako da neću morati da kosim livadu pored :wink:
Pa eto onda se javljam i potvrdjujem dolazak na oba dana. Ja sam za voznju, ne bi trebalo pomerati. :oops: Posto u petak uvece ne mogu da stignem planiram da dodjem u subotu ujutru, ali to kretanje u 8 casova me definitivno zbunjuje. Morao bi krenuti jaaako rano da stignem na vreme.
Ima li sanse da se start voznje pomeri na 9-10 casova? (ako vecini odgovara da se krece u 8 potrudicu se i ja da stignem)
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Fruška Gora - dva kruga (21-22 maj 2011.)

Post by Milan »

Na moju veliku žalost, ja kao i moji sugrađani, nismo uspeli da se oslobodimo obaveza za ovaj vikend. Odjavljujemo se i nadamo da će ova priča da se ponovi. Izvini Barda još jednom i verovatno se vidimo na Pešteru. Pozdrav.
Post Reply