Sta je sa nablom? Koju uzeti?

Održavanje, popravke, prepravke...

Moderator: Moderatori

Post Reply
sargeras
Posts: 10
Joined: 28 Nov 2006, 15:05

Sta je sa nablom? Koju uzeti?

Post by sargeras »

Pozdrav svima! :)
Odlucio konacno sam da se vratim bicklizmu i da izvadim mog scotta iz garaze posle 2 godine...:)
E, sada, problem...pre ravno 2 godine sam imao jednu nezgodu pri skoku...docekao sam se malo nakrivo na prednji tocak i pretpostavljam zdrobio lagere u nabli ili nesto slicno posto je tocak dobio poveliki luft. Od tada ga nisam vozio. Kod koga da ga odnesem? da li to moze da se sredi ili da menjam nablu? :P
ranije sam bajs servisirao u Partizanu posto sam tamo i trenirao, ali sad vise i nisam upucen...ako se dobro secam, nablu nisam menjao otkad sam kupio bajs i neka je shimano najobicnija...tako da kad bih nju menjao morao bih da uzmem neku sa centerlockom da ne bih morao da menjam i rotor jer nema potrebe...koju mi preporucujete a da je malo izdrzljivija od stare? :D
Fickey
Posts: 29
Joined: 24 Apr 2010, 22:55
Location: Klenje, Macva

Re: Sta je sa nablom? Koju uzeti?

Post by Fickey »

Odesi u bilo koji servis za bicikla.
Against the grain should be a way of life
What's worth the price is always worth the fight
Every second counts 'cause there's no second try
So live like you're never living twice...
alexapi32
Posts: 60
Joined: 26 Jan 2011, 23:44
Location: Pirot

Re: Sta je sa nablom? Koju uzeti?

Post by alexapi32 »

...ili kupi neke novije, bolje od ovih sto imas.
Nable za prednji tocak kostaju dosta malo, recimo Shimano SLX disk nabla kosta 1700din u Planetu.
sargeras
Posts: 10
Joined: 28 Nov 2006, 15:05

Re: Sta je sa nablom? Koju uzeti?

Post by sargeras »

Razmisljao sam o toj slx nabli...ne znam da li da uzmem nju ili xt. Koliko sam je shvatio slx je izdrzljiviji, a xt laksi, a kako mi tezina i nije toliko bitna, videcu za slx! :)
Post Reply