QADRICIKL

Sve o "ležećim" biciklima

Moderators: IRalic, Moderatori

Post Reply
corovicgoran
Posts: 55
Joined: 11 Jul 2009, 21:43

QADRICIKL

Post by corovicgoran »

Pozdrav svima :wink:
Verovatno iz naslova zakljucujete o cemu se radi.Pokusavao sam da napravim jedan reklamni Qad... ,znate oni sto vozaju svetlece bilborde po gradovima,resim zadnu osovinu,bez diferencijala pogon na jeden tocak,provozam ga :oops: MANA :?:
Bez suspenzija na neravnom terenu ostaju tockovi u vazduhu :oops: Dok sam razmisljao kako da to resim ,nazove me jedna cura iz BG. kaze htela bi trajk sa Ful suspenzijama.Nisam oklevao napravim sablon uradim cetiri ramena oscilirajuca, poznati amortizeri... Posto nisam imao trajk u "izgtadnji" ovarim nosace vesanja na Qada.namontiram ramena i amortizere i to je to.Evo i slikeImageIgor je imao zelju da proba onog Stejnovog...Cim moj bude gotov pozivam ga na probnu voznju.Nije Steintrike al moze da posluzi :wink:
Pozdrav
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: QADRICIKL

Post by IRalic »

Sta reci :) kad je neko vredan, onda je vredan ;)
Radu cu ga provozati, cim se ukaze prilika :) trenutno od obaveza ne znam gde cu pre .. :roll:

Pozdrav!
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
stein
Posts: 110
Joined: 30 May 2007, 07:38
Location: Subotica

Re: QADRICIKL

Post by stein »

corovicgoran wrote:Pozdrav svima :wink:
Igor je imao zelju da proba onog Stejnovog...Cim moj bude gotov pozivam ga na probnu voznju.Nije Steintrike al moze da posluzi :wink:
Pozdrav
Naravno da može da posluži ;)

Što reče jedan moj stari drugar, Mark Stonič (Stonich, zapravo :) , ne postoji takav rekumbent na svetu, ma kako bezveze izgledao, a da njemu nema bar jedan toliko dobar detalj koji stvarno vredi "ukrasti"...

Nešto me prošle boljke pa sam smislio da svratim malo češće i učestvujem u radu foruma, pa ako neko ima nešto pitanje ili ga nešto kopka, da dodam koju iskustveno-pametnu ako mogu. Gospodinu Goranu želim da izrazim svoje divljenje za hrabrost, entuzijazam i preduzetništvo i želim da se iz ... hmm.. radionice iskotrlja što više tricikala. Naravno, imao bih da kažem poneku i dam savet ili dva, ali neću se nametati, dakle, radije odgovaram na pitanja. Ako je u pitanju diskrecija, ima i PP (da se ne reklamiramo, ovde sam sasvim privatno) :mrgreen:
Na kraju, sve bude u redu. Ako nije sve u redu, onda još nije kraj.
corovicgoran
Posts: 55
Joined: 11 Jul 2009, 21:43

Re: QADRICIKL

Post by corovicgoran »

Pozdrav :D
Prvo da se zahvalim Stejnu na ovakvim cestitkama .Doduse sa zakasnjenjem.Izvinjavam se.Siguran sam da si ti naj kompetentniji za rekumbent "oblast" .Tako da imas puno pravo i slobodu bar sto se mene tice a verujem ostalih forumasa da kritikujes , hvalis ,predlazes i savetujes. Jednom recju odresene su ti ruke. :idea: :wink: :!:
Pozdrav :D
User avatar
stein
Posts: 110
Joined: 30 May 2007, 07:38
Location: Subotica

Re: QADRICIKL

Post by stein »

corovicgoran wrote:Pozdrav :D
Prvo da se zahvalim Stejnu na ovakvim cestitkama .Doduse sa zakasnjenjem.Izvinjavam se.Siguran sam da si ti naj kompetentniji za rekumbent "oblast" .Tako da imas puno pravo i slobodu bar sto se mene tice a verujem ostalih forumasa da kritikujes , hvalis ,predlazes i savetujes. Jednom recju odresene su ti ruke. :idea: :wink: :!:
Pozdrav :D
Ma Igor je tu najjači po pitanju znanja svega o svemu. Ja sam prilično izolovan po pitanju noviteta i gadgeta, štaviše, kada bih sada mogao da umesto mobilnog sa kamerom i svim dodacima da uzmem neki biper (pejdžer), odmah bih to učinio. Smorila me "revolucionarna" otkrića i svet naprednih tehnologija. Ja se nekako držim zakona fizike i mehanike, dakle, opipljivih stvari... Ništa revolucionarno :)
Na kraju, sve bude u redu. Ako nije sve u redu, onda još nije kraj.
Post Reply