VUXI_89....----->

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
VUXI_89

VUXI_89....----->

Post by VUXI_89 »

Evo prvo pozdrav svim bajkerima jer mi je drago da sam na mestu sa istomisljenicima tj. sa ljudima koji biciklizam vole najvise na svetu.Iz nick-a se vidi da sam 89 godiste i vozim bajs od svoje 10.Poceo sam sa nekim BMX i odma sam zavoleo voznju.Posel sam vozio neki krs i sa nekih 14 god sam kupio ,sad vec bivseg, ljubimca polar matrix-a.Nisam imao pojam oko biciklizma.Znaci uso u radnju dao 9000 din i kupio najobicniji bajs kao u rekreativne svrhe,ali vremenom mi je zelja postajala sve veca i taj bajs sam gario sve vise i vise.Isao sam sa njim do grocke,aerodroma,avale,ada...grad znaci sve neke moje ustaljene rute.Vozio sam kad god sam stizao.Dnevna doza mi je sa njim bila oko 50-60 km.Mnogi me pitaju pa sto nisi trenirao...jednostavno sam skolu stavio na prvo mesto i ne bi stigao zbog nje.Medjutim kad pogledam izvozam sve kao da treniram samo sto sam sam sebi odredjivao satniicu i rutu.Da skratim pricu,za 4 i po godine sa tim bajsem ,rekreativnim, presao sam tacno 13300 km.Naravno uz servise ali najfascinantnje je to sto na tom bajsu nista mnogo nije menjano.Kako je izasao iz radnje takav je.I evo pre nedelju i po dana sam kupio VRH bajs koji je za moje potrebe i vise nego dovoljan.Gary Fisher full sram X9.Tezak je 9,5 kg.Manitou prednja suspenzija.Samo sam ovo napomenuo zbog paralele sa onim polarom koji je tezak 20 kg ima imitaciju logan amortizer i shimano sis pa eto.Predstavicu bajs na drugoj temi.NAravno znanje moje o biciklizmu i svim stvarcicama sa tim je o.k. mislim dovoljno ali sam dosao ovde da bi kroz diskusiju naucio jos nesto jer vidim ima ljudi koji dosta znaju.Pozzzz i samo vozite.... 8) [/b]
Post Reply