Pozdrav iz Novog Sada

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
Zoche
Posts: 5
Joined: 01 May 2010, 10:33

Pozdrav iz Novog Sada

Post by Zoche »

Dakle...

...pozdrav svim bajkerima, zovem se Zoran, imam 27 godina i iz Novog Sada sam. Nakon sto sam slupao kola pre dve godine :D obnovio sam svoju staru ljubav prema biciklu tako sto sam kupio Capriolo Cobru. Vozim uglavnom po Fruskoj gori i to iskljucivo asfaltom. Od daljih tura sam isao do Hrvatske u Ilok na kafu (115km u oba pravca) i u Beograd... opet na kafu naravno :D (190km u oba pravca). Ove godine planiram da idem u Makarsku na more. Posto ovih dana po prvi put treba da kupim biciklisticki sorts i dres mogu vec polako da se smatra ozbiljnim bajkerom :) i otuda prijava na sajt.

Jos jedan veliki pozdrav svim bajkerima i evo dve slicice

Image

Image
Fickey
Posts: 29
Joined: 24 Apr 2010, 22:55
Location: Klenje, Macva

Re: Pozdrav iz Novog Sada

Post by Fickey »

Pozdrav Zorane, dobrodosao! Znaci, ti si na Fruskoj, moramo se jednom naci, jer ja bar jednom mesecno ,,teram'' do nje, a i po njoj, pa da zajedno pedalarimo! :D
Veliki pozdrav i dobrodosao!
Against the grain should be a way of life
What's worth the price is always worth the fight
Every second counts 'cause there's no second try
So live like you're never living twice...
Zoche
Posts: 5
Joined: 01 May 2010, 10:33

Re: Pozdrav iz Novog Sada

Post by Zoche »

Fickey, kao prvo hvala na dobrodoslici :) . Za Frusku goru se javi bilo koji dan izmedju ponedeljka i cetvrtka i vidimo se :) . Ja u nekom blizem buducem vremenu planiram obilazak Srema pa se i tu mozemo videti i pedalati :).
Post Reply