Pozdrav svima

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
pera
Posts: 3
Joined: 21 Mar 2010, 00:05
Location: Novi Sad
Contact:

Pozdrav svima

Post by pera »

Ja sam Petar, imam 25 godina, živim u Novom Sadu. Vozim bajs od malena, od prošle godine sam počeo aktivno da se interesujem za istraživanje okoline Novog Sada i Fruške Gore na bajsu. Uglavnom sam to radio sam, pa je postalo dosadno, a ponekad nije ni pametno lutati puteljcima i nepoznatim terenima bez društva. Guglao sam i došao do freebiking-a, čini mi se savršenog mesta gde bih mogao naći ljude slične sebi koji vole avanture na bajsu, terensku vožnju i uživanje u prirodi. Tako da ako neko iz Novog Sada ili okoline voli da istražuje prirodu na bajsu neka mi se javi i možemo organizovati izlet gde god da se dogovorimo.

Trenutno vozim Polar Matrix koji, kada pogledam šta sve ljudi ovde voze, izgleda smešno, ali sa njim sam prošle sezone prešao 1800km, što po asfaltu što po zemlji, šljuku, travi i ne znam ni ja čemu još. Tada sam bez problema prelazio po 40-50km dnevno. Za sada se trudim da povratim prošle godine stečenu kondiciju, koju sam izgubio tokom zimskih meseci, i spreman krenem u nove pohode... :)

Još jednom pozdrav svima i nadam se nekoj akciji uskoro. ;)
Image
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Pozdrav svima

Post by barda »

Dobrodošao Petre!

Što se tiče kondicije i bicikla posle zimskih meseci, i oni sa boljim mašinama, moraju da uđu u formu, a i kada uđu isto moraju da vrte pedale da bi se kretali :D
Model bicikla, stepen kondicije, izgled bicikliste, ovde ne igra ulogu, već želja za istraživanjem i uživanjem u prirodi! (a to koliko sam shvatio imaš :wink: )

Još jednom dobrodošao.
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Pozdrav svima

Post by bachaman »

Dobrodosao Petre!
Prati najave na forumu, pa da nam se pridruzis na nekim turama!

Cheers!
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Pozdrav svima

Post by Gruja »

Dobrodošao!
U profil freebikera se uklapaš odlično, tako da ne brineš oko toga, a bajs ti je dobar, samo ga pazi
i radiće i služiće te ok.
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Pozdrav svima

Post by arxmilan »

Dobrodošlica i od mene :)
Bajs ti je strava i najmanji problem, što kaže barda bitno je da znaš da uživaš a i dobro druženje :)
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
anadela
Freebiker
Posts: 42
Joined: 06 Jun 2009, 17:53

Re: Pozdrav svima

Post by anadela »

Odlicno! jos jedan interesenat za Fruskogorske puteljke
pera
Posts: 3
Joined: 21 Mar 2010, 00:05
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Pozdrav svima

Post by pera »

Hvala na dobrodošlici. :) Ako ima još interesenata za Frušku goru, a ima, hajde onda da organizujemo nešto. Inicijativa postoji, samo da okupimo saputnike, odredimo datum i akcija! Što se mene tiče može već sutra, ako ne bude ništa padalo. Napraviću temu u "Najave" i ako mi se bar neko javi idemo.
Post Reply